Tacuarembo FC - Uruguay Montevideo FC (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Tacuarembo FC
Segunda División | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-16 | Tacuarembo FC - La Luz | - | |
Ronde 6 | |||
2024-06-10 | Uruguay Montevideo FC - Tacuarembo FC | 0 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | Tacuarembo FC - Club Atletico Rentistas | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | CSyD Cooper - Tacuarembo FC | 3 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Tacuarembo FC - CA Atenas de San Carlos | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-19 | Tacuarembo FC - Plaza Colonia CD | 0 - 1 |
Serie 7
Algemeen
Tacuarembo FC + Uruguay Montevideo FC Less than 4.5 cards 10 van 10
Tacuarembo FC Zeges 3
Tacuarembo FC Geen nederlagen 5
Tacuarembo FC Geen tegendoelpunten 3
Tacuarembo FC Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Tacuarembo FC Eerste team dat scoort 4 van 5
Uruguay Montevideo FC Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Tacuarembo FC - Uruguay Montevideo FC
Uruguay, Segunda División, match Tacuarembo FC - Uruguay Montevideo FC, starttijd 2024-04-07 19:00:00 internationale tijd.
Tacuarembo FC en Uruguay Montevideo FC neemt deel aan het kampioenschap Segunda División, Uruguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Uruguay Montevideo FC
Segunda División | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-15 | CSyD Cooper - Uruguay Montevideo FC | 0 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-10 | Uruguay Montevideo FC - Tacuarembo FC | 0 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | Plaza Colonia CD - Uruguay Montevideo FC | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | Uruguay Montevideo FC - Club Oriental De Football | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | CS Cerrito - Uruguay Montevideo FC | 0 - 2 |
Klassement
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Juventud de Las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Club Oriental De Football | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia CD | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
CS Cerrito | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Cerrito | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Colonia CD | 7 | 5 | 0 | 2 | 9:4 | 15 |
2
|
Uruguay Montevideo FC | 7 | 5 | 1 | 2 | 9:5 | 15 |
3
|
Torque | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Institucion Atletica Sud America | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 11 |
5
|
CS Cerrito | 7 | 3 | 1 | 3 | 4:10 | 10 |
6
|
Club Atletico Rentistas | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:5 | 9 |
7
|
CSyD Cooper | 7 | 2 | 3 | 2 | 8:8 | 9 |
8
|
Albion FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:7 | 8 |
9
|
Club Oriental De Football | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
10
|
CA Juventud de Las Piedras | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 7 |
11
|
CA Atenas de San Carlos | 7 | 2 | 1 | 4 | 3:8 | 7 |
12
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:6 | 6 |
13
|
Tacuarembo FC | 6 | 1 | 2 | 4 | 6:8 | 5 |
14
|
Colón FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 3:5 | 4 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |