FC Kameya-SGUS Smolensk - FC Orel-2 (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrey Grimanov | G | |||
22 | Kirill Korzhakov | D | |||
23 | Dmitriy Kondrashov | D | |||
29 | Artem Kornilov | D | |||
6 | Egor Kindyukhin | M | |||
13 | Daniil Podrubnyi | M | |||
18 | Maksim Kovalev | M | |||
30 | Nikita Ionov | M | |||
14 | Daniil Konovalov | F | |||
11 | Stanislav Shunelev | F | |||
19 | Vladislav Kovalev | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
27 | Aleksandr Radzevskiy | D | |||
26 | Aleksandr Isachkin | F | |||
7 | Roman Pavlov | D | |||
8 | Matvey Veselov | M | |||
16 | Anton Muravchenkov | G | |||
5 | Egor Malikov | D | |||
25 | Ilya Stogov | D |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mikhail Moiseev | G | |||
4 | Stepan Pyatin | D | |||
55 | Andrey Koshelev | D | |||
6 | Sergey Luzin | M | |||
9 | Arkhip Leonov | M | |||
20 | Ivan Bulgakov | M | |||
11 | Nikita Korolev | M | |||
17 | Nikita Novikov | M | |||
29 | Vladimir Panarin | M | |||
23 | Yaroslav Simbirev | F | |||
74 | Timofey Klimov | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
5 | Ilya Vetrov | M | |||
8 | Ruslan Takanaev | M | |||
59 | Dmitriy Kolosov | D | |||
10 | Sergey Bakin | M | |||
33 | Artem Shuteev | M | |||
22 | Andrey Vasyukov | D | |||
16 | Petr Bushin | G | |||
24 | Bogdan Lenshin | G | |||
70 | Kirill Kolesnikov | M | |||
77 | Maksim Nevzgodin | M | |||
88 | Matvey Evseenko | M | |||
99 | Petr Myasishchev | M |
Evenementen: FC Kameya-SGUS Smolensk
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-03 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-27 | Kaluga-M - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-18 | Dinamo-M Bryansk - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC Metallurg-Oskol - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Dnepr Smolensk - FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-21 | FC Kameya-SGUS Smolensk - Avangard-M Kursk | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | FC Kameya-SGUS Smolensk - FC Atom Novovoronezh | 3 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Orel-2 - FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | FC Kameya-SGUS Smolensk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 2 - 1 |
Serie 5
Algemeen
FC Kameya-SGUS Smolensk + FC Orel-2 Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Kameya-SGUS Smolensk Met tegendoelpunten 3
FC Kameya-SGUS Smolensk Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
FC Orel-2 Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
FC Orel-2 Beide teams scoren 7 van 8
FC Kameya-SGUS Smolensk - FC Orel-2
Russia Amateur, Championship SFF Center, match FC Kameya-SGUS Smolensk - FC Orel-2, starttijd 2024-04-13 12:00:00 internationale tijd.
FC Kameya-SGUS Smolensk en FC Orel-2 neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Orel-2
Orel Oblast Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-07-20 | Akademia Football Orel - FC Orel-2 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-13 | FC Orel-2 - FC Gidromashina Livny | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | FC Orel-2 - FC Metallurg-Oskol | - | |
Orel Oblast Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-07 | Orlovskiy MO - FC Orel-2 | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Dnepr Smolensk - FC Orel-2 | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Orel-2 - Avangard-M Kursk | 5 - 0 | |
Orel Oblast Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-23 | FC Orel-2 - Orlovskiy MO | 3 - 3 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | FC Orel-2 - FC Atom Novovoronezh | 1 - 2 | |
Orel Oblast Liga | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-15 | FC Mtsenskprokat Mtsensk - FC Orel-2 | geannuleerd | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Orel-2 | 2 - 3 |
Klassement
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 11 | 8 | 3 | 0 | 32:8 | 27 |
2
|
FC Urozhay Elan | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:13 | 23 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 11 | 6 | 4 | 1 | 17:6 | 22 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 14 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 13 |
6
|
FC Yelets | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:25 | 11 |
7
|
Akademia Football Tambov | 12 | 3 | 2 | 7 | 18:18 | 11 |
8
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 10 | 2 | 3 | 5 | 17:24 | 9 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 11 | 0 | 2 | 9 | 3:41 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 13 | 11 | 1 | 1 | 52:13 | 34 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 13 | 10 | 1 | 2 | 26:14 | 31 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 13 | 9 | 0 | 4 | 31:14 | 27 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 13 | 7 | 3 | 3 | 24:12 | 24 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:21 | 19 |
6
|
Kaluga-M | 13 | 3 | 4 | 6 | 13:22 | 13 |
7
|
Dnepr Smolensk | 13 | 3 | 3 | 7 | 9:24 | 12 |
8
|
FC Orel-2 | 13 | 4 | 0 | 9 | 12:20 | 12 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 13 | 3 | 1 | 9 | 14:29 | 10 |
10
|
Avangard-M Kursk | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:39 | 4 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |