APEA Akrotiriou - Chalkanoras Idaliou (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: APEA Akrotiriou
2nd Division B2 | |||
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | Podosfairkos Omilos Ormideia - APEA Akrotiriou | 0 - 6 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | APEA Akrotiriou - Chalkanoras Idaliou | 0 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-06 | Anagennisi Deryneia - APEA Akrotiriou | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | APEA Akrotiriou - Kedros Ayia Marina Skylloura | 3 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-23 | Ethnikos Latsion - APEA Akrotiriou | 1 - 0 |
Serie 5
Algemeen
APEA Akrotiriou + Chalkanoras Idaliou Less than 4.5 cards 10 van 10
Chalkanoras Idaliou Less than 4.5 cards 9 van 9
Chalkanoras Idaliou Eerste team dat scoort 7 van 9
Chalkanoras Idaliou Geen nederlagen 3
APEA Akrotiriou Less than 4.5 cards 10 van 10
APEA Akrotiriou Less than 10.5 corners 5 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
Chalkanoras Idaliou Geen tegendoelpunten 3
APEA Akrotiriou Met tegendoelpunten 3
APEA Akrotiriou - Chalkanoras Idaliou
Cyprus, 2nd Division B2, match APEA Akrotiriou - Chalkanoras Idaliou, starttijd 2024-04-13 13:30:00 internationale tijd.
APEA Akrotiriou en Chalkanoras Idaliou neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division B2, Cyprus.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Chalkanoras Idaliou
2nd Division B2 | |||
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | Chalkanoras Idaliou - Ethnikos Latsion | 2 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | APEA Akrotiriou - Chalkanoras Idaliou | 0 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-07 | Chalkanoras Idaliou - Spartakos Kitiou FC | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | Podosfairkos Omilos Ormideia - Chalkanoras Idaliou | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-23 | Iraklis Gerolakkou - Chalkanoras Idaliou | 1 - 2 |
Klassement
3. Division 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Anagennisi Deryneia | 15 | 10 | 2 | 3 | 23:11 | 32 |
2
|
Chalkanoras Idaliou | 15 | 9 | 4 | 2 | 27:9 | 31 |
3
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 15 | 8 | 3 | 4 | 22:19 | 27 |
4
|
Spartakos Kitiou FC | 15 | 7 | 6 | 2 | 24:9 | 27 |
5
|
APEA Akrotiriou | 15 | 7 | 5 | 3 | 18:9 | 26 |
6
|
Ethnikos Latsion | 15 | 7 | 4 | 4 | 24:16 | 25 |
7
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 15 | 6 | 5 | 4 | 25:21 | 23 |
9
|
Iraklis Gerolakkou | 15 | 5 | 6 | 4 | 21:17 | 21 |
9
|
Omonia Psevda | 15 | 7 | 0 | 8 | 15:22 | 21 |
10
|
Atromitos Geroskipou | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:22 | 19 |
11
|
Kouris Erimis | 15 | 4 | 7 | 4 | 22:16 | 19 |
12
|
Aspis Pylas | 15 | 4 | 5 | 6 | 17:18 | 17 |
13
|
AEP Polemidion | 15 | 3 | 3 | 9 | 16:30 | 12 |
14
|
Olympias Lympia | 15 | 3 | 2 | 10 | 10:29 | 11 |
15
|
Ethnikos Assias | 15 | 2 | 3 | 10 | 13:31 | 9 |
16
|
APEP Pitsilias | 15 | 2 | 3 | 10 | 13:27 | 9 |
3. Division 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chalkanoras Idaliou | 14 | 9 | 3 | 2 | 17:6 | 61 |
2
|
Spartakos Kitiou FC | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:10 | 52 |
4
|
APEA Akrotiriou | 14 | 7 | 3 | 4 | 25:9 | 50 |
5
|
Anagennisi Deryneia | 14 | 8 | 4 | 2 | 26:17 | 60 |
5
|
Ethnikos Latsion | 14 | 7 | 1 | 6 | 24:23 | 47 |
6
|
Iraklis Gerolakkou | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:15 | 36 |
7
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 14 | 2 | 4 | 8 | 9:24 | 10 |
8
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 14 | 0 | 2 | 12 | 6:37 | 2 |
3. Division, Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
APEA Akrotiriou | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 6 |
2
|
Ethnikos Latsion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
3
|
Chalkanoras Idaliou | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
4
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
5
|
Iraklis Gerolakkou | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
6
|
Anagennisi Deryneia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Spartakos Kitiou FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
3. Division 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2
|
APEP Pitsilias | 14 | 7 | 1 | 6 | 19:15 | 31 |
3
|
Kouris Erimis | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:14 | 42 |
3
|
Atromitos Geroskipou | 14 | 5 | 4 | 5 | 10:9 | 38 |
4
|
Aspis Pylas | 14 | 6 | 2 | 6 | 16:18 | 20 |
4
|
Omonia Psevda | 14 | 6 | 2 | 6 | 20:18 | 41 |
5
|
AEP Polemidion | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:16 | 23 |
6
|
Ethnikos Assias | 14 | 5 | 3 | 6 | 27:21 | 18 |
8
|
Olympias Lympia | 14 | 4 | 2 | 8 | 8:31 | 14 |