Kurpik Kadzidło - Wkra Żuromin (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Kurpik Kadzidło
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Kurpik Kadzidło - MKS Ciechanów | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | ULKS Ołdaki - Kurpik Kadzidło | 6 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Kurpik Kadzidło - Opia Opinogóra | 2 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Kurpik Kadzidło - Wkra Radzanów | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Rzekunianka Rzekuń - Kurpik Kadzidło | 3 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-04-13 | Kurpik Kadzidło - Wkra Żuromin | 1 - 0 |
Kurpik Kadzidło - Wkra Żuromin
Poland Amateur, Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, match Kurpik Kadzidło - Wkra Żuromin, starttijd 2024-04-13 13:00:11 internationale tijd.
Kurpik Kadzidło en Wkra Żuromin neemt deel aan het kampioenschap Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Wkra Żuromin
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Wkra Żuromin - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Sokół Serock - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | Wkra Żuromin - Huragan Wołomin | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | KS Łomianki - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Wkra Żuromin - Świt Staroźreby | - | |
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | GKS Comfort Gumino - Wkra Żuromin | 2 - 31 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Żuromin - Wymakracz Długosiodło | 7 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Wkra Żuromin - GKS Strzegowo | 4 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-04-13 | Kurpik Kadzidło - Wkra Żuromin | 1 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-04-06 | Wkra Żuromin - Wkra Sochocin | 8 - 1 |
Klassement
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wkra Żuromin | 27 | 22 | 4 | 1 | 87:19 | 70 |
2
|
Opia Opinogóra | 27 | 21 | 4 | 2 | 66:23 | 67 |
3
|
Rzekunianka Rzekuń | 27 | 16 | 3 | 8 | 66:42 | 51 |
4
|
Kryształ Glinojeck | 27 | 15 | 6 | 6 | 57:41 | 51 |
5
|
Sona Nowe Miasto | 27 | 14 | 6 | 7 | 51:35 | 48 |
6
|
Korona Szydłowo | 27 | 13 | 5 | 9 | 59:41 | 44 |
7
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 27 | 14 | 2 | 11 | 62:54 | 44 |
8
|
GKS Strzegowo | 27 | 14 | 1 | 12 | 67:51 | 43 |
9
|
ULKS Ołdaki | 27 | 12 | 3 | 12 | 54:45 | 39 |
10
|
Kurpik Kadzidło | 27 | 9 | 3 | 15 | 54:66 | 30 |
11
|
Konopianka Konopki | 27 | 8 | 6 | 13 | 53:65 | 30 |
12
|
Wkra Radzanów | 27 | 9 | 3 | 15 | 56:75 | 30 |
13
|
Tęcza Ojrzeń | 27 | 8 | 4 | 15 | 50:55 | 28 |
14
|
Wymakracz Długosiodło | 27 | 6 | 2 | 19 | 40:69 | 20 |
15
|
Wkra Sochocin | 27 | 5 | 0 | 22 | 28:89 | 15 |
16
|
GKS Comfort Gumino | 27 | 3 | 2 | 22 | 34:114 | 11 |