GKS Comfort Gumino - Wkra Żuromin (2-31), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: GKS Comfort Gumino
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | GKS Comfort Gumino - Wkra Żuromin | 2 - 31 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Radzanów - GKS Comfort Gumino | 7 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | Rzekunianka Rzekuń - GKS Comfort Gumino | 11 - 2 | |
Ronde 20 | |||
2024-04-13 | GKS Comfort Gumino - ULKS Ołdaki | 0 - 6 | |
Ronde 19 | |||
2024-04-06 | Tęcza Ojrzeń - GKS Comfort Gumino | 4 - 0 |
GKS Comfort Gumino - Wkra Żuromin
Poland Amateur, Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, match GKS Comfort Gumino - Wkra Żuromin, starttijd 2024-06-22 13:00:34 internationale tijd.
GKS Comfort Gumino en Wkra Żuromin neemt deel aan het kampioenschap Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Wkra Żuromin
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Wkra Żuromin - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Sokół Serock - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | Wkra Żuromin - Huragan Wołomin | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | KS Łomianki - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Wkra Żuromin - Świt Staroźreby | - | |
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | GKS Comfort Gumino - Wkra Żuromin | 2 - 31 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Żuromin - Wymakracz Długosiodło | 7 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Wkra Żuromin - GKS Strzegowo | 4 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-04-13 | Kurpik Kadzidło - Wkra Żuromin | 1 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-04-06 | Wkra Żuromin - Wkra Sochocin | 8 - 1 |
Klassement
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wkra Żuromin | 27 | 22 | 4 | 1 | 87:19 | 70 |
2
|
Opia Opinogóra | 27 | 21 | 4 | 2 | 66:23 | 67 |
3
|
Rzekunianka Rzekuń | 27 | 16 | 3 | 8 | 66:42 | 51 |
4
|
Kryształ Glinojeck | 27 | 15 | 6 | 6 | 57:41 | 51 |
5
|
Sona Nowe Miasto | 27 | 14 | 6 | 7 | 51:35 | 48 |
6
|
Korona Szydłowo | 27 | 13 | 5 | 9 | 59:41 | 44 |
7
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 27 | 14 | 2 | 11 | 62:54 | 44 |
8
|
GKS Strzegowo | 27 | 14 | 1 | 12 | 67:51 | 43 |
9
|
ULKS Ołdaki | 27 | 12 | 3 | 12 | 54:45 | 39 |
10
|
Kurpik Kadzidło | 27 | 9 | 3 | 15 | 54:66 | 30 |
11
|
Konopianka Konopki | 27 | 8 | 6 | 13 | 53:65 | 30 |
12
|
Wkra Radzanów | 27 | 9 | 3 | 15 | 56:75 | 30 |
13
|
Tęcza Ojrzeń | 27 | 8 | 4 | 15 | 50:55 | 28 |
14
|
Wymakracz Długosiodło | 27 | 6 | 2 | 19 | 40:69 | 20 |
15
|
Wkra Sochocin | 27 | 5 | 0 | 22 | 28:89 | 15 |
16
|
GKS Comfort Gumino | 27 | 3 | 2 | 22 | 34:114 | 11 |