Opia Opinogóra - Kryształ Glinojeck (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Opia Opinogóra
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Opia Opinogóra - FC 2012 Różan | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Rzekunianka Rzekuń - Opia Opinogóra | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Gladiator Słoszewo - Opia Opinogóra | geannuleerd | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki | 2 - 2 | |
2024-06-26 | Naprzód Zielonki - Opia Opinogóra | 4 - 2 | |
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Opia Opinogóra - Rzekunianka Rzekuń | 0 - 3 |
Opia Opinogóra - Kryształ Glinojeck
Poland Amateur, Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, match Opia Opinogóra - Kryształ Glinojeck, starttijd 2024-04-13 13:00:11 internationale tijd.
Opia Opinogóra en Kryształ Glinojeck neemt deel aan het kampioenschap Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Kryształ Glinojeck
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Tęcza Ojrzeń - Kryształ Glinojeck | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Kryształ Glinojeck - MKS Ciechanów | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Kryształ Glinojeck - Wkra Radzanów | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Sona Nowe Miasto - Kryształ Glinojeck | 5 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | Konopianka Konopki - Kryształ Glinojeck | 3 - 3 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-21 | Kryształ Glinojeck - ULKS Ołdaki | 1 - 3 |
Klassement
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wkra Żuromin | 27 | 22 | 4 | 1 | 87:19 | 70 |
2
|
Opia Opinogóra | 27 | 21 | 4 | 2 | 66:23 | 67 |
3
|
Rzekunianka Rzekuń | 27 | 16 | 3 | 8 | 66:42 | 51 |
4
|
Kryształ Glinojeck | 27 | 15 | 6 | 6 | 57:41 | 51 |
5
|
Sona Nowe Miasto | 27 | 14 | 6 | 7 | 51:35 | 48 |
6
|
Korona Szydłowo | 27 | 13 | 5 | 9 | 59:41 | 44 |
7
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 27 | 14 | 2 | 11 | 62:54 | 44 |
8
|
GKS Strzegowo | 27 | 14 | 1 | 12 | 67:51 | 43 |
9
|
ULKS Ołdaki | 27 | 12 | 3 | 12 | 54:45 | 39 |
10
|
Kurpik Kadzidło | 27 | 9 | 3 | 15 | 54:66 | 30 |
11
|
Konopianka Konopki | 27 | 8 | 6 | 13 | 53:65 | 30 |
12
|
Wkra Radzanów | 27 | 9 | 3 | 15 | 56:75 | 30 |
13
|
Tęcza Ojrzeń | 27 | 8 | 4 | 15 | 50:55 | 28 |
14
|
Wymakracz Długosiodło | 27 | 6 | 2 | 19 | 40:69 | 20 |
15
|
Wkra Sochocin | 27 | 5 | 0 | 22 | 28:89 | 15 |
16
|
GKS Comfort Gumino | 27 | 3 | 2 | 22 | 34:114 | 11 |