Viitorul Valea Ciorii - Dunarea Giurgeni (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Viitorul Valea Ciorii
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | Viitorul Valea Ciorii - FC Inter Stelnica | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | Viitorul Platonesti - Viitorul Valea Ciorii | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-24 | ACS Gheorghe Lazăr - Viitorul Valea Ciorii | 7 - 1 | |
Ronde 201 | |||
2024-08-17 | Viitorul Platonesti - Viitorul Valea Ciorii | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-08 | Viitorul Valea Ciorii - Viitorul Platonesti | 5 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | Gloria Ograda - Viitorul Valea Ciorii | 4 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | AS Ialomița Sudiți - Viitorul Valea Ciorii | 0 - 3 |
Viitorul Valea Ciorii - Dunarea Giurgeni
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, match Viitorul Valea Ciorii - Dunarea Giurgeni, starttijd 2024-04-13 14:00:00 internationale tijd.
Viitorul Valea Ciorii en Dunarea Giurgeni neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dunarea Giurgeni
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | AS Gloria Gura Ialomiței - Dunarea Giurgeni | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | Dunarea Giurgeni - Gloria Ograda | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-17 | Dunarea Giurgeni - AS Ialomița Sudiți | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-08 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Dunarea Giurgeni | 6 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | Dunarea Giurgeni - AS Ialomița Sudiți | 2 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | Dunarea Giurgeni - FC Movila | 2 - 3 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-18 | FC Victoria Bordușani - Dunarea Giurgeni | 5 - 2 |
Klassement
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |