GDCRS Vila Silgueiros - UD Vilamaiorense , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: GDCRS Vila Silgueiros
A.F. Viseu I Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | ACD Os Ciências - GDCRS Vila Silgueiros | geannuleerd | |
Ronde 9 | |||
2024-04-14 | GDCRS Vila Silgueiros - UD Vilamaiorense | geannuleerd | |
Ronde 8 | |||
2024-04-07 | ARCD Boassas - GDCRS Vila Silgueiros | geannuleerd | |
Ronde 7 | |||
2024-03-24 | GDCRS Vila Silgueiros - Besteiros FC | 0 - 5 | |
Ronde 5 | |||
2024-03-10 | GDCRS Vila Silgueiros - ACD Os Ciências | 1 - 1 |
Serie 9
Algemeen
GDCRS Vila Silgueiros Geen winst 4
GDCRS Vila Silgueiros Met tegendoelpunten 11
GDCRS Vila Silgueiros Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
GDCRS Vila Silgueiros Less than 4.5 cards 10 van 10
GDCRS Vila Silgueiros Beide teams scoren 4 van 5
UD Vilamaiorense Geen winst 5
UD Vilamaiorense Met tegendoelpunten 6
UD Vilamaiorense Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
UD Vilamaiorense Beide teams scoren 6 van 6
UD Vilamaiorense Less than 4.5 cards 9 van 9
GDCRS Vila Silgueiros - UD Vilamaiorense
Portugal Amateur, A.F. Viseu I Divisão, match GDCRS Vila Silgueiros - UD Vilamaiorense, starttijd 2024-04-14 14:00:00 internationale tijd.
GDCRS Vila Silgueiros en UD Vilamaiorense neemt deel aan het kampioenschap A.F. Viseu I Divisão, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: UD Vilamaiorense
A.F. Viseu I Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | UD Vilamaiorense - Besteiros FC | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-04-14 | GDCRS Vila Silgueiros - UD Vilamaiorense | geannuleerd | |
Ronde 8 | |||
2024-04-07 | UD Vilamaiorense - ACD Os Ciências | geannuleerd | |
Ronde 6 | |||
2024-03-17 | ARCD Boassas - UD Vilamaiorense | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-03-10 | Besteiros FC - UD Vilamaiorense | 3 - 1 |
Klassement
Zona Norte 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ADR Tarouquense | 16 | 12 | 1 | 3 | 40:10 | 37 |
2
|
CDCP Oliveira do Douro | 16 | 11 | 2 | 3 | 34:13 | 35 |
3
|
AD Piães | 16 | 11 | 1 | 4 | 34:17 | 34 |
4
|
GD Parada | 16 | 8 | 3 | 5 | 33:17 | 27 |
5
|
GN Alvite | 16 | 6 | 2 | 8 | 22:29 | 20 |
6
|
ARCD Boassas | 16 | 6 | 1 | 9 | 19:47 | 19 |
7
|
UD Vilamaiorense | 16 | 5 | 3 | 8 | 22:29 | 18 |
8
|
OS Ceireiros | 16 | 5 | 1 | 10 | 25:27 | 16 |
9
|
Arcos FC | 16 | 1 | 0 | 15 | 9:49 | 3 |
Zona Centro 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Carvalhais FC | 16 | 14 | 0 | 2 | 53:15 | 42 |
2
|
GD Campia | 16 | 11 | 3 | 2 | 43:14 | 36 |
3
|
Viseu United FC | 16 | 9 | 4 | 3 | 28:12 | 31 |
4
|
ASSRD Vila Chã de Sá | 16 | 8 | 3 | 5 | 41:21 | 27 |
5
|
AC Travanca | 16 | 6 | 2 | 8 | 20:25 | 20 |
6
|
ARC Sezurense | 16 | 4 | 4 | 8 | 29:27 | 16 |
7
|
CD Santacruzense | 16 | 4 | 4 | 8 | 21:38 | 16 |
8
|
GDC Roriz | 16 | 4 | 2 | 10 | 15:36 | 14 |
9
|
ACD Os Ciências | 16 | 0 | 2 | 14 | 10:72 | 2 |
Zona Sul 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CF Carregal Do Sal | 18 | 13 | 4 | 1 | 53:10 | 43 |
2
|
CA Molelos | 18 | 13 | 3 | 2 | 61:14 | 42 |
3
|
GD Santacombadense | 18 | 12 | 3 | 3 | 52:19 | 39 |
4
|
Besteiros FC | 18 | 11 | 2 | 5 | 36:19 | 35 |
5
|
SC Santar | 18 | 9 | 5 | 4 | 21:14 | 32 |
6
|
Sport Cabanas de Viriato e Benfica | 18 | 5 | 4 | 9 | 24:33 | 19 |
7
|
GDCRS Vila Silgueiros | 18 | 5 | 0 | 13 | 26:63 | 15 |
8
|
Sport Vale de Madeiros e Benfica | 18 | 3 | 3 | 12 | 18:47 | 12 |
9
|
Moimenta do Dão FC | 18 | 3 | 3 | 12 | 20:55 | 12 |
10
|
SC Nandufe | 18 | 2 | 1 | 15 | 11:48 | 7 |
Apuramento de Campeão 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Carvalhais FC | 13 | 10 | 3 | 0 | 32:11 | 33 |
2
|
CF Carregal Do Sal | 13 | 9 | 1 | 3 | 24:15 | 28 |
3
|
GD Campia | 13 | 8 | 1 | 4 | 23:18 | 25 |
4
|
CDCP Oliveira do Douro | 13 | 6 | 3 | 4 | 23:16 | 21 |
5
|
CA Molelos | 13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 15 |
6
|
ADR Tarouquense | 13 | 3 | 2 | 8 | 12:19 | 11 |
7
|
GD Santacombadense | 13 | 2 | 3 | 8 | 10:27 | 9 |
8
|
AD Piães | 13 | 1 | 2 | 10 | 13:31 | 5 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Besteiros FC | 8 | 7 | 0 | 1 | 34:7 | 21 |
2
|
ARCD Boassas | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:13 | 13 |
3
|
UD Vilamaiorense | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 11 |
4
|
GDCRS Vila Silgueiros | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:17 | 5 |
5
|
ACD Os Ciências | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:24 | 4 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viseu United FC | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:8 | 16 |
2
|
ARC Sezurense | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:7 | 14 |
3
|
GN Alvite | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:13 | 13 |
4
|
GDC Roriz | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:16 | 11 |
5
|
Arcos FC | 8 | 1 | 0 | 7 | 8:24 | 3 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Santar | 8 | 6 | 2 | 0 | 17:4 | 20 |
2
|
Sport Cabanas de Viriato e Benfica | 8 | 3 | 3 | 2 | 11:7 | 12 |
3
|
AC Travanca | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:10 | 10 |
4
|
Sport Vale de Madeiros e Benfica | 8 | 2 | 1 | 5 | 7:14 | 7 |
5
|
Moimenta do Dão FC | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:15 | 7 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASSRD Vila Chã de Sá | 8 | 5 | 2 | 1 | 25:6 | 17 |
2
|
GD Parada | 7 | 5 | 0 | 2 | 24:5 | 15 |
3
|
CD Santacruzense | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:10 | 13 |
4
|
OS Ceireiros | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 10 |
5
|
SC Nandufe | 8 | 0 | 0 | 8 | 5:46 | 0 |