NK Arne Tabor 69 Ljubljana - NK Anton Kamnik (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Arne Tabor 69 Ljubljana
Slovenia Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-21 | ŠD NK Ljubljana - NK Arne Tabor 69 Ljubljana | 0 - 2 | |
Regionalna Ljubljanska Liga | |||
Ronde 19 | |||
2024-04-20 | NK Arne Tabor 69 Ljubljana - NK Anton Kamnik | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-03-30 | NK Trebnje - NK Arne Tabor 69 Ljubljana | 0 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-23 | NK Arne Tabor 69 Ljubljana - NŠ Bela krajina | 2 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-16 | NK Arne Tabor 69 Ljubljana - ŠD NK Ljubljana | 0 - 4 |
NK Arne Tabor 69 Ljubljana - NK Anton Kamnik
Slovenia Amateur, Regionalna Ljubljanska Liga, match NK Arne Tabor 69 Ljubljana - NK Anton Kamnik, starttijd 2024-04-20 12:00:00 internationale tijd.
NK Arne Tabor 69 Ljubljana en NK Anton Kamnik neemt deel aan het kampioenschap Regionalna Ljubljanska Liga, Slovenia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Anton Kamnik
Regionalna Ljubljanska Liga | |||
Ronde 19 | |||
2024-04-20 | NK Arne Tabor 69 Ljubljana - NK Anton Kamnik | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-03-30 | NK Anton Kamnik - NK Ivančna Gorica | 1 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-24 | OŠ Olimpija Ljubljana - NK Anton Kamnik | geannuleerd | |
Ronde 14 | |||
2024-03-16 | NK Anton Kamnik - NK Cockta Kresnice | 4 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2023-11-18 | NK Anton Kamnik - NK Mengo 28 Mengeš | 3 - 0 |
Klassement
Regionalna Ljubljanska Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ŠD NK Ljubljana | 19 | 14 | 2 | 3 | 68:31 | 44 |
2
|
Rudar Trbovlje | 19 | 14 | 1 | 4 | 50:27 | 43 |
3
|
NK IB 1975 Ljubljana | 19 | 12 | 3 | 4 | 49:20 | 39 |
4
|
NK Zagorje | 19 | 12 | 2 | 5 | 48:19 | 38 |
5
|
NŠ Bela krajina | 20 | 10 | 3 | 7 | 34:22 | 33 |
6
|
NK Trebnje | 19 | 9 | 4 | 6 | 34:29 | 31 |
7
|
NK Anton Kamnik | 19 | 8 | 3 | 8 | 35:41 | 27 |
8
|
NK Svoboda Kisovec | 19 | 8 | 3 | 8 | 35:29 | 27 |
9
|
NK Arne Tabor 69 Ljubljana | 19 | 8 | 2 | 9 | 31:25 | 26 |
10
|
NK Cockta Kresnice | 19 | 6 | 5 | 8 | 21:28 | 23 |
11
|
NK Jevnica | 18 | 4 | 3 | 11 | 29:45 | 15 |
12
|
NK Ivančna Gorica | 17 | 4 | 3 | 10 | 16:37 | 15 |
13
|
NK Mengo 28 Mengeš | 18 | 3 | 0 | 15 | 14:58 | 9 |
14
|
OŠ Olimpija Ljubljana | 20 | 2 | 2 | 16 | 11:64 | 8 |