Talent Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Talent Warszawa
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Talent Warszawa - Pilica Bialobrzegi | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | MKS Ząbkovia Ząbki - Talent Warszawa | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | Talent Warszawa - KS Ursus Warszawa | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | MKS Piaseczno - Talent Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-28 | Talent Warszawa - KTS Weszło Warszawa | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki - Talent Warszawa | 4 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Talent Warszawa - MKS Przasnysz | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | GKS Wilga Garwolin - Talent Warszawa | 1 - 2 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Talent Warszawa - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 4 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Tygrys Huta Mińska - Talent Warszawa | 2 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.73
|
4.33
|
3.25
|
Click on the odds to view the odds history
Talent Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Talent Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów, starttijd 2024-04-20 18:00:04 internationale tijd.
Talent Warszawa en Żyrardowianka Żyrardów neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Żyrardowianka Żyrardów
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Radomiak II Radom - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Żyrardowianka Żyrardów - Escola Varsovia | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Energia Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Żyrardowianka Żyrardów - KS Raszyn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń II Siedlce | 3 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Naprzód Zielonki - Żyrardowianka Żyrardów | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Żyrardowianka Żyrardów - LKS Mazur Karczew | 2 - 2 | |
2024-08-10 | Żyrardowianka Żyrardów - LKS Mazur Karczew | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-20 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów | 3 - 4 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |