NK Tomislav-Livana - NK Darda (1-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Tomislav-Livana
MŽNL Osijek-Vinkovci | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-09 | NK Tomislav-Livana - NK Borac Bobota | 2 - 3 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-02 | NK Šokadija Babina Greda - NK Tomislav-Livana | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-30 | NK Tomislav-Livana - NK Sloga Štitar | 2 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | NK HAŠK Sokol Stari Jankovci - NK Tomislav-Livana | 3 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-19 | NK Tomislav-Livana - NK Zrinski Bošnjaci | 2 - 3 |
Serie 4
Algemeen
NK Tomislav-Livana + NK Darda Less than 4.5 cards 10 van 10
NK Darda Geen nederlagen 5
NK Darda Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
NK Tomislav-Livana Met tegendoelpunten 3
NK Tomislav-Livana - NK Darda
Croatia Amateur, MŽNL Osijek-Vinkovci, match NK Tomislav-Livana - NK Darda, starttijd 2024-04-21 15:00:00 internationale tijd.
NK Tomislav-Livana en NK Darda neemt deel aan het kampioenschap MŽNL Osijek-Vinkovci, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Darda
MŽNL Osijek-Vinkovci | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-09 | NK Darda - NK Radnički Dalj | 4 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-02 | NK Borinci Jarmina - NK Darda | 3 - 7 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-29 | NK Darda - ŠNK Višnjevac | 0 - 4 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | NK Vardarac - NK Darda | 3 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-18 | NK Darda - NK Borac Bobota | 5 - 0 |
Klassement
MŽNL Osijek-Vinkovci 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Radnički Dalj | 34 | 23 | 4 | 7 | 90:42 | 73 |
2
|
NK Darda | 34 | 19 | 10 | 5 | 80:43 | 67 |
3
|
NK Vardarac | 34 | 20 | 6 | 8 | 68:30 | 66 |
4
|
ŠNK Višnjevac | 34 | 20 | 4 | 10 | 75:44 | 64 |
5
|
NK Dilj | 34 | 15 | 12 | 7 | 59:38 | 57 |
6
|
NK Jedinstvo Donji Miholjac | 34 | 15 | 8 | 11 | 59:37 | 53 |
7
|
NK Mladost (ĐS) | 34 | 14 | 8 | 12 | 53:46 | 50 |
8
|
NK Slavonija Soljani | 34 | 13 | 7 | 14 | 47:56 | 46 |
9
|
NK Otok | 34 | 13 | 7 | 14 | 46:43 | 46 |
10
|
HNK Radnički Mece | 34 | 12 | 10 | 12 | 47:42 | 46 |
11
|
NK Šokadija Babina Greda | 34 | 12 | 9 | 13 | 48:52 | 45 |
12
|
NK Borac Bobota | 34 | 12 | 7 | 15 | 43:50 | 43 |
13
|
NK Sloga Štitar | 34 | 11 | 10 | 13 | 35:45 | 43 |
14
|
NK Zrinski Bošnjaci | 34 | 11 | 8 | 15 | 42:46 | 41 |
15
|
NK Radnički Županja | 34 | 9 | 12 | 13 | 40:56 | 39 |
16
|
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci | 34 | 10 | 5 | 19 | 33:70 | 35 |
17
|
NK Tomislav-Livana | 34 | 7 | 4 | 23 | 45:80 | 25 |
18
|
NK Borinci Jarmina | 34 | 4 | 1 | 29 | 31:121 | 13 |