Cresovia Siemiatycze - Dąb Dąbrowa Białostocka (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Cresovia Siemiatycze
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | KS Grabówka - Cresovia Siemiatycze | 0 - 4 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | Cresovia Siemiatycze - MOSP Białystok | 1 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | Sparta 1951 Szepietowo - Cresovia Siemiatycze | 2 - 3 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-29 | Cresovia Siemiatycze - Wigry Suwalki | 0 - 5 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | MLKS Wissa Szczuczyn - Cresovia Siemiatycze | 4 - 2 |
Cresovia Siemiatycze - Dąb Dąbrowa Białostocka
Poland Amateur, IV. Liga - Podlaska, match Cresovia Siemiatycze - Dąb Dąbrowa Białostocka, starttijd 2024-04-25 13:00:00 internationale tijd.
Cresovia Siemiatycze en Dąb Dąbrowa Białostocka neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Podlaska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dąb Dąbrowa Białostocka
Klasa Okregowa Podlaska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Dąb Dąbrowa Białostocka - Pionier Brańsk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Sokół 1946 Sokółka - Dąb Dąbrowa Białostocka | 2 - 1 | |
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Hetman Tykocin - Dąb Dąbrowa Białostocka | 3 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-09 | Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski | 3 - 5 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | Orlęta Czyżew - Dąb Dąbrowa Białostocka | 6 - 0 |
Klassement
IV. Liga - Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wigry Suwalki | 34 | 30 | 3 | 1 | 158:31 | 93 |
2
|
Klub Sportowy Wasilków | 34 | 29 | 4 | 1 | 129:27 | 91 |
3
|
KS Ruch Wysokie Mazowieckie | 34 | 27 | 2 | 5 | 101:42 | 83 |
4
|
Warmia Grajewo | 34 | 24 | 5 | 5 | 112:38 | 77 |
5
|
Tur Bielsk Podlaski | 34 | 16 | 7 | 11 | 64:51 | 55 |
6
|
MOSP Białystok | 34 | 15 | 7 | 12 | 67:61 | 52 |
7
|
MLKS Wissa Szczuczyn | 34 | 13 | 7 | 14 | 63:81 | 46 |
8
|
KS Michałowo | 34 | 14 | 4 | 16 | 77:76 | 46 |
9
|
Krypnianka Krypno | 34 | 11 | 10 | 13 | 50:66 | 43 |
10
|
Promień Mońki | 34 | 11 | 7 | 16 | 54:76 | 40 |
11
|
Orlęta Czyżew | 34 | 11 | 6 | 17 | 65:91 | 39 |
12
|
Sparta 1951 Szepietowo | 34 | 12 | 3 | 19 | 47:68 | 39 |
13
|
KS Śniadowo | 34 | 10 | 4 | 20 | 59:86 | 34 |
14
|
Hetman Tykocin | 34 | 9 | 5 | 20 | 50:102 | 32 |
15
|
KS Grabówka | 34 | 7 | 9 | 18 | 48:81 | 30 |
16
|
Czarni Czarna Białostocka | 34 | 7 | 8 | 19 | 41:79 | 29 |
17
|
Cresovia Siemiatycze | 34 | 7 | 1 | 26 | 45:113 | 22 |
18
|
Dąb Dąbrowa Białostocka | 34 | 4 | 6 | 24 | 41:102 | 18 |