General Martín Ledesma - Encarnacion FC (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: General Martín Ledesma
Division Intermedia | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-21 | General Martín Ledesma - Rubio Nu | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-16 | Deportivo Santani - General Martín Ledesma | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-09 | General Martín Ledesma - Carapegua | 0 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-02 | Deportivo Recoleta - General Martín Ledesma | 4 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-26 | General Martín Ledesma - Club Atlético Tembetary | 0 - 4 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-22 | 12 de Junio de Villa Hayes - General Martín Ledesma | 0 - 1 |
Serie 2
Algemeen
General Martín Ledesma Eerste tegendoelpunt 5 van 7
General Martín Ledesma Less than 4.5 cards 7 van 7
General Martín Ledesma - Encarnacion FC
Paraguay, Division Intermedia, match General Martín Ledesma - Encarnacion FC, starttijd 2024-04-28 14:00:00 internationale tijd.
General Martín Ledesma en Encarnacion FC neemt deel aan het kampioenschap Division Intermedia, Paraguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Encarnacion FC
Division Intermedia | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | Encarnacion FC - Resistencia FC | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-17 | Rubio Nu - Encarnacion FC | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-07 | Encarnacion FC - Deportivo Santani | 3 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-01 | Carapegua - Encarnacion FC | 4 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-25 | Encarnacion FC - Deportivo Recoleta | 0 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-21 | Club Atlético Tembetary - Encarnacion FC | 2 - 1 |
Klassement
Division Intermedia 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Recoleta | 12 | 10 | 1 | 1 | 31:9 | 31 |
2
|
Carapegua | 12 | 7 | 3 | 2 | 18:9 | 24 |
3
|
Club Atlético Tembetary | 12 | 7 | 1 | 4 | 15:9 | 22 |
4
|
Encarnacion FC | 12 | 6 | 2 | 4 | 17:15 | 20 |
5
|
Resistencia FC | 12 | 6 | 2 | 4 | 15:13 | 20 |
6
|
Independiente FBC | 12 | 5 | 3 | 4 | 13:11 | 18 |
8
|
Sp. San Lorenzo | 12 | 5 | 3 | 4 | 16:15 | 18 |
8
|
Club Fernando de La Mora | 12 | 5 | 3 | 4 | 15:13 | 18 |
9
|
Guaireña | 12 | 5 | 4 | 3 | 13:10 | 16 |
10
|
General Martín Ledesma | 12 | 3 | 5 | 4 | 10:16 | 14 |
11
|
Rubio Nu | 12 | 3 | 4 | 5 | 15:19 | 13 |
12
|
Deportivo Santani | 12 | 3 | 4 | 5 | 11:18 | 13 |
13
|
Pastoreo FC | 12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | 12 |
14
|
12 de Junio de Villa Hayes | 12 | 3 | 2 | 7 | 11:17 | 11 |
15
|
CA 3 de Febrero | 12 | 1 | 4 | 7 | 6:16 | 7 |
16
|
Atlético Colegiales | 12 | 1 | 2 | 9 | 14:23 | 5 |