KS Dąb Wieliszew - Wilga II Garwolin (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Dąb Wieliszew
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Mazur Radzymin - KS Dąb Wieliszew | 9 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | KS Dąb Wieliszew - Madziar Nieporęt | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | KS Dąb Wieliszew - PKS Radość Warszawa | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Wicher Kobyłka - KS Dąb Wieliszew | 3 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | KS Dąb Wieliszew - MKS Polonia Warszawa | 2 - 2 |
KS Dąb Wieliszew - Wilga II Garwolin
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match KS Dąb Wieliszew - Wilga II Garwolin, starttijd 2024-04-27 09:00:51 internationale tijd.
KS Dąb Wieliszew en Wilga II Garwolin neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Wilga II Garwolin
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | SRS Zamienie - Wilga II Garwolin | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Madziar Nieporęt - Wilga II Garwolin | 5 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wilga II Garwolin - Grom Warszawa | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Legionovia II Legionowo - Wilga II Garwolin | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Wilga II Garwolin - KS Halinów | 2 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Promnik Łaskarzew - Wilga II Garwolin | 1 - 2 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |