Brasiliense FC DF - Anápolis (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Brasiliense FC DF
Brasileiro Série D | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Uniao Rondonopolis MT - Brasiliense FC DF | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | Brasiliense FC DF - Capital FC TO | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-12 | Ipora GO - Brasiliense FC DF | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-09 | Brasiliense FC DF - Ipora GO | - | |
Ronde 6 | |||
2024-06-01 | Capital FC TO - Brasiliense FC DF | - | |
Ronde 5 | |||
2024-05-26 | Brasiliense FC DF - Uniao Rondonopolis MT | 2 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-19 | Brasiliense FC DF - Mixto MT | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-12 | Real Brasília FC - Brasiliense FC DF | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-05 | CRAC - Brasiliense FC DF | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-28 | Brasiliense FC DF - Anápolis | 1 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2
|
3.25
|
3.25
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 11
Algemeen
Brasiliense FC DF Nederlagen 5
Brasiliense FC DF Met tegendoelpunten 6
Brasiliense FC DF Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Brasiliense FC DF Beide teams scoren 6 van 6
Brasiliense FC DF Eerste tegendoelpunt 6 van 6
Brasiliense FC DF Verliezer eerste helft 5 van 6
Brasiliense FC DF More than 10.5 corners 5 van 5
Anápolis More than 4.5 cards 7 van 8
Anápolis More than 10.5 corners 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
Brasiliense FC DF Geen nederlagen 4
Anápolis Geen nederlagen 3
Brasiliense FC DF - Anápolis
Brazilië, Brasileiro Série D, match Brasiliense FC DF - Anápolis, starttijd 2024-04-28 18:30:00 internationale tijd.
Brasiliense FC DF en Anápolis neemt deel aan het kampioenschap Brasileiro Série D, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Anápolis
Brasileiro Série D | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Ipora GO - Anápolis | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | Anápolis - Real Brasília FC | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-12 | Uniao Rondonopolis MT - Anápolis | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-09 | Anápolis - Uniao Rondonopolis MT | - | |
Ronde 6 | |||
2024-06-02 | Real Brasília FC - Anápolis | - | |
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | Anápolis - Ipora GO | 4 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-19 | CRAC - Anápolis | 1 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-11 | Capital FC TO - Anápolis | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-05 | Anápolis - Mixto MT | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-28 | Brasiliense FC DF - Anápolis | 1 - 0 |
Klassement
Group A1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Porto Velho EC RO | 5 | 4 | 0 | 1 | 7:4 | 12 |
3
|
Trem AP | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
4
|
Princesa Dos Solimoes AM | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
5
|
Manaus AM | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
6
|
Rio Branco AC | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
7
|
Sao Raimundo EC RR | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | 4 |
8
|
SC Humaita AC | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:7 | 0 |
Group A2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maranhao MA | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:3 | 10 |
2
|
Altos PI | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 7 |
3
|
Tocantinópolis | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 7 |
4
|
Moto Clube MA | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
5
|
Fluminense-PI | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
6
|
River PI | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | 7 |
7
|
Cametá SC | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:4 | 5 |
8
|
Aguia de Maraba PA | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | 2 |
Group A3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Treze FC PB | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:3 | 15 |
2
|
America FC RN | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 8 |
3
|
Iguatu | 5 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | 8 |
4
|
Santa Cruz FC RN | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 7 |
5
|
Sousa PB | 5 | 1 | 2 | 2 | 1:4 | 5 |
6
|
Maracanã | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | 5 |
7
|
ACD Potiguar RN | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | 4 |
8
|
FC Atletico Cearense CE | 5 | 1 | 0 | 4 | 2:8 | 3 |
Group A4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AO Itabaiana SE | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 11 |
2
|
ASA AL | 5 | 3 | 2 | 0 | 7:4 | 11 |
3
|
Jacuipense BA | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
4
|
Retrô | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
5
|
Petrolina PE | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 7 |
6
|
CSE AL | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | 5 |
7
|
CS Sergipe SE | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | 2 |
8
|
Juazeirense BA | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
Group A5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Anápolis | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 10 |
2
|
Brasiliense FC DF | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 10 |
3
|
Ipora GO | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:8 | 8 |
4
|
Mixto MT | 5 | 1 | 4 | 0 | 6:5 | 7 |
5
|
Uniao Rondonopolis MT | 5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 6 |
6
|
CRAC | 5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 6 |
7
|
Capital FC TO | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:4 | 5 |
8
|
Real Brasília FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:9 | 0 |
Group A6: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Serra FC ES | 5 | 3 | 1 | 1 | 3:4 | 10 |
2
|
Itabuna | 5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 9 |
3
|
Nova Iguacu RJ | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:2 | 8 |
4
|
Portuguesa RJ | 5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
5
|
Democrata FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
6
|
Ipatinga | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | 4 |
7
|
Real Noroeste ES | 4 | 0 | 3 | 1 | 1:3 | 3 |
8
|
Audax Rio EC RJ | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:6 | 1 |
Group A7: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AA Internacional | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | 13 |
2
|
Maringa FC PR | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 9 |
3
|
EC Agua Santa SP | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
4
|
Pouso Alegre | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
5
|
Costa Rica EC | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:7 | 5 |
6
|
Sao Jose EC SP | 5 | 0 | 4 | 1 | 1:4 | 4 |
7
|
EC Santo Andre | 5 | 0 | 3 | 2 | 2:6 | 3 |
8
|
CA Patrocinense MG | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | 2 |
Group A8: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Concórdia Atlético Clube | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
2
|
Barra | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:2 | 5 |
3
|
Cianorte FC PR | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4
|
Hercilio Luz SC | 4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 | 4 |
5
|
Cascavel | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
6
|
Novo Hamburgo | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Avenida RS | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
8
|
Gremio Esportivo Brasil RS | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group A1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
SC Humaita AC | ||||||
|
Manaus AM | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos PI | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia de Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
FC Atletico Cearense CE |
Group A4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Juazeirense BA | ||||||
|
CSE AL | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ipora GO | ||||||
|
Uniao Rondonopolis MT | ||||||
|
Anápolis | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRAC | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroeste ES | ||||||
|
Audax Rio EC RJ |
Group A7: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AA Internacional | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
EC Agua Santa SP | ||||||
|
Costa Rica EC | ||||||
|
EC Santo Andre | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
CA Patrocinense MG |
Group A8: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Cascavel | ||||||
|
Hercilio Luz SC | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
Group A1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
SC Humaita AC | ||||||
|
Manaus AM | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos PI | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia de Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
FC Atletico Cearense CE |
Group A4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
Juazeirense BA | ||||||
|
CSE AL | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao Rondonopolis MT | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ipora GO | ||||||
|
Anápolis | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRAC | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroeste ES | ||||||
|
Audax Rio EC RJ |
Group A7: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC Agua Santa SP | ||||||
|
Costa Rica EC | ||||||
|
AA Internacional | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
EC Santo Andre | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
CA Patrocinense MG | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cascavel | ||||||
|
Hercilio Luz SC | ||||||
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |