Crucero del Norte - Boca Unidos (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Crucero del Norte
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Crucero del Norte - Union de Sunchales | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Boca Unidos - Crucero del Norte | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Crucero del Norte - Central Norte Salta | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | CA Sarmiento de la Banda - Crucero del Norte | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | Crucero del Norte - San Martin Formosa | - | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | CA Sarmiento de Resistencia - Crucero del Norte | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Crucero del Norte - Juventud Antoniana de Salta | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | Crucero del Norte - CA Sol de America de Formosa | 2 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-04 | Union de Sunchales - Crucero del Norte | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-27 | Crucero del Norte - Boca Unidos | 1 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.95
|
3.1
|
3.75
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
Crucero del Norte + Boca Unidos Less than 4.5 cards 10 van 10
Boca Unidos Geen winst 5
Boca Unidos Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Boca Unidos Less than 4.5 cards 10 van 10
Crucero del Norte Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Crucero del Norte Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
Crucero del Norte + Boca Unidos Less than 4.5 cards 10 van 10
Boca Unidos Zeges 3
Boca Unidos Geen nederlagen 8
Crucero del Norte Met tegendoelpunten 5
Crucero del Norte - Boca Unidos
Argentinië, Torneo Federal A, match Crucero del Norte - Boca Unidos, starttijd 2024-04-27 19:00:00 internationale tijd.
Crucero del Norte en Boca Unidos neemt deel aan het kampioenschap Torneo Federal A, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Boca Unidos
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Juventud Antoniana de Salta - Boca Unidos | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Boca Unidos - Crucero del Norte | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | CA Sol de America de Formosa - Boca Unidos | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Boca Unidos - Union de Sunchales | - | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Central Norte Salta - Boca Unidos | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Boca Unidos - CA Sarmiento de la Banda | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | Boca Unidos - San Martin Formosa | 2 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | CA Sarmiento de Resistencia - Boca Unidos | 3 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-04 | Boca Unidos - Juventud Antoniana de Salta | 1 - 0 |
Klassement
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Germinal | 11 | 6 | 5 | 0 | 18:8 | 23 |
2
|
Olimpo Bahia Blanca | 11 | 6 | 3 | 2 | 14:7 | 21 |
3
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:9 | 20 |
4
|
Kimberley | 11 | 3 | 6 | 2 | 10:7 | 15 |
5
|
Club Circulo Deportivo | 11 | 4 | 3 | 4 | 13:17 | 15 |
6
|
Sol de Mayo | 11 | 4 | 2 | 5 | 12:16 | 14 |
7
|
Deportivo Rincón | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:11 | 12 |
8
|
Cipolletti | 11 | 2 | 5 | 4 | 6:9 | 11 |
9
|
CD Santamarina Tandil | 11 | 1 | 5 | 5 | 6:11 | 8 |
10
|
CA Sansinena SD | 11 | 1 | 4 | 6 | 8:15 | 7 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ciudad de Bolivar | 11 | 7 | 2 | 2 | 14:6 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:8 | 18 |
3
|
Atenas Rio Cuarto | 11 | 5 | 2 | 4 | 15:12 | 17 |
4
|
CD Argentino Monte Maiz | 11 | 4 | 5 | 2 | 9:7 | 17 |
5
|
San Martin de Mendoza | 11 | 4 | 3 | 4 | 7:6 | 15 |
6
|
Huracan Las Heras | 11 | 3 | 5 | 3 | 8:10 | 14 |
7
|
Juventud Unida Universitario | 11 | 2 | 5 | 4 | 8:11 | 11 |
8
|
Atletico Camioneros | 10 | 2 | 4 | 4 | 7:7 | 10 |
9
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 11 | 2 | 4 | 5 | 5:11 | 10 |
10
|
CS Estudiantes San Luis | 10 | 2 | 3 | 5 | 10:15 | 9 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 9 | 5 | 3 | 1 | 10:4 | 18 |
2
|
Linqueno | 10 | 5 | 3 | 2 | 9:4 | 18 |
3
|
Sportivo Las Parejas | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
4
|
9 de Julio de Rafaela | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:10 | 15 |
5
|
Sportivo Belgrano | 10 | 4 | 3 | 3 | 7:5 | 15 |
6
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 10 | 3 | 4 | 3 | 10:9 | 13 |
7
|
CA Douglas Haig | 10 | 2 | 5 | 3 | 10:9 | 11 |
8
|
CD De Pronunciamiento | 10 | 2 | 3 | 5 | 7:18 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 9 | 0 | 2 | 7 | 4:17 | 2 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:5 | 23 |
2
|
Central Norte Salta | 9 | 5 | 3 | 1 | 10:5 | 18 |
3
|
San Martin Formosa | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:6 | 15 |
4
|
Crucero del Norte | 10 | 3 | 5 | 2 | 8:6 | 14 |
5
|
CA Sol de America de Formosa | 10 | 4 | 2 | 4 | 7:8 | 14 |
6
|
CA Sarmiento de Resistencia | 10 | 2 | 5 | 3 | 7:8 | 11 |
7
|
Juventud Antoniana de Salta | 9 | 2 | 4 | 3 | 5:7 | 10 |
8
|
Boca Unidos | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Union de Sunchales | 10 | 1 | 2 | 7 | 5:18 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |