Crucero del Norte - CA Sol de America de Formosa (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Crucero del Norte
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Crucero del Norte - Union de Sunchales | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Boca Unidos - Crucero del Norte | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Crucero del Norte - Central Norte Salta | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | CA Sarmiento de la Banda - Crucero del Norte | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | Crucero del Norte - San Martin Formosa | - | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | CA Sarmiento de Resistencia - Crucero del Norte | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Crucero del Norte - Juventud Antoniana de Salta | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | Crucero del Norte - CA Sol de America de Formosa | 2 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-04 | Union de Sunchales - Crucero del Norte | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-27 | Crucero del Norte - Boca Unidos | 1 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.38
|
2.75
|
3.1
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 4
Algemeen
Crucero del Norte + CA Sol de America de Formosa Less than 4.5 cards 10 van 10
Crucero del Norte Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 8
CA Sol de America de Formosa Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
Crucero del Norte Geen nederlagen 3
Crucero del Norte - CA Sol de America de Formosa
Argentinië, Torneo Federal A, match Crucero del Norte - CA Sol de America de Formosa, starttijd 2024-05-11 19:00:00 internationale tijd.
Crucero del Norte en CA Sol de America de Formosa neemt deel aan het kampioenschap Torneo Federal A, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CA Sol de America de Formosa
Torneo Federal A | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Union de Sunchales - CA Sol de America de Formosa | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | CA Sol de America de Formosa - Boca Unidos | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Central Norte Salta - CA Sol de America de Formosa | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | CA Sol de America de Formosa - CA Sarmiento de la Banda | - | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | San Martin Formosa - CA Sol de America de Formosa | 0 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | CA Sol de America de Formosa - CA Sarmiento de Resistencia | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | CA Sol de America de Formosa - Juventud Antoniana de Salta | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | Crucero del Norte - CA Sol de America de Formosa | 2 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-28 | CA Sol de America de Formosa - Union de Sunchales | 3 - 1 |
Klassement
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Germinal | 11 | 6 | 5 | 0 | 18:8 | 23 |
2
|
Olimpo Bahia Blanca | 11 | 6 | 3 | 2 | 14:7 | 21 |
3
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:9 | 20 |
4
|
Kimberley | 11 | 3 | 6 | 2 | 10:7 | 15 |
5
|
Club Circulo Deportivo | 11 | 4 | 3 | 4 | 13:17 | 15 |
6
|
Sol de Mayo | 11 | 4 | 2 | 5 | 12:16 | 14 |
7
|
Deportivo Rincón | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:11 | 12 |
8
|
Cipolletti | 11 | 2 | 5 | 4 | 6:9 | 11 |
9
|
CD Santamarina Tandil | 11 | 1 | 5 | 5 | 6:11 | 8 |
10
|
CA Sansinena SD | 11 | 1 | 4 | 6 | 8:15 | 7 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ciudad de Bolivar | 11 | 7 | 2 | 2 | 14:6 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:8 | 18 |
3
|
Atenas Rio Cuarto | 11 | 5 | 2 | 4 | 15:12 | 17 |
4
|
CD Argentino Monte Maiz | 11 | 4 | 5 | 2 | 9:7 | 17 |
5
|
San Martin de Mendoza | 11 | 4 | 3 | 4 | 7:6 | 15 |
6
|
Huracan Las Heras | 11 | 3 | 5 | 3 | 8:10 | 14 |
7
|
Juventud Unida Universitario | 11 | 2 | 5 | 4 | 8:11 | 11 |
8
|
Atletico Camioneros | 10 | 2 | 4 | 4 | 7:7 | 10 |
9
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 11 | 2 | 4 | 5 | 5:11 | 10 |
10
|
CS Estudiantes San Luis | 10 | 2 | 3 | 5 | 10:15 | 9 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 9 | 5 | 3 | 1 | 10:4 | 18 |
2
|
Linqueno | 10 | 5 | 3 | 2 | 9:4 | 18 |
3
|
Sportivo Las Parejas | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
4
|
9 de Julio de Rafaela | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:10 | 15 |
5
|
Sportivo Belgrano | 10 | 4 | 3 | 3 | 7:5 | 15 |
6
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 10 | 3 | 4 | 3 | 10:9 | 13 |
7
|
CA Douglas Haig | 10 | 2 | 5 | 3 | 10:9 | 11 |
8
|
CD De Pronunciamiento | 10 | 2 | 3 | 5 | 7:18 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 9 | 0 | 2 | 7 | 4:17 | 2 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:5 | 23 |
2
|
Central Norte Salta | 9 | 5 | 3 | 1 | 10:5 | 18 |
3
|
San Martin Formosa | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:6 | 15 |
4
|
Crucero del Norte | 10 | 3 | 5 | 2 | 8:6 | 14 |
5
|
CA Sol de America de Formosa | 10 | 4 | 2 | 4 | 7:8 | 14 |
6
|
CA Sarmiento de Resistencia | 10 | 2 | 5 | 3 | 7:8 | 11 |
7
|
Juventud Antoniana de Salta | 9 | 2 | 4 | 3 | 5:7 | 10 |
8
|
Boca Unidos | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Union de Sunchales | 10 | 1 | 2 | 7 | 5:18 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |