Sporting Club - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13 (8-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Sporting Club - U13
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Sporting Club - U13 | - | |
Relampaleague USS | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-16 | Inter Academy LAF Blanco - U13 - Sporting Club - U13 | 3 - 0 | |
2024-06-09 | Inter Academy LAF Blanco - U13 - Sporting Club - U13 | geannuleerd | |
FA CUP La Liga Formación | |||
2024-06-02 | Sporting Club - U13 - Formando Cadetes - U13 | 7 - 0 | |
Relampaleague USS | |||
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Futuro Albo Las Condes - U13 - Sporting Club - U13 | 14 - 1 | |
FA CUP La Liga Formación | |||
2024-05-26 | Sporting Club - U13 - Unión Española Lampa - U13 | 7 - 1 |
Serie 2
Algemeen
Futuro Albo Peñalolén - U13 Geen winst 3
Futuro Albo Peñalolén - U13 Met tegendoelpunten 3
Sporting Club - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13
Chile Amateur, FA CUP La Liga Formación, match Sporting Club - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13, starttijd 2024-04-28 15:00:00 internationale tijd.
Sporting Club - U13 en Futuro Albo Peñalolén - U13 neemt deel aan het kampioenschap FA CUP La Liga Formación, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Futuro Albo Peñalolén - U13
FA CUP La Liga Evolution | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Masía - U13 | - | |
FA CUP La Liga Formación | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Sporting Club - U13 | - | |
FA CUP La Liga Iniciación | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Cafeteros Internacional - U13 | - | |
FA CUP La Serena - U13 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-30 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Palestino la Serena - U13 | 2 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-29 | Escuela CD La Serena A - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13 | 1 - 6 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Palestino la Serena - U13 | 1 - 1 | |
2024-06-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Escuela CD La Serena B - U13 | 2 - 7 | |
2024-06-28 | U De Chile Calama B - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13 | 2 - 2 |
Klassement
FA CUP La Liga Formación - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Peñalolén - U7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20:2 | 12 |
2
|
Unión Española Lampa - U7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:17 | 6 |
3
|
Magallanes San Bernardo - U7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 |
4
|
Sporting Club - U7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:9 | 1 |
FA CUP La Liga Formación - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 30:5 | 12 |
2
|
Masía - U9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 22:21 | 8 |
3
|
Sporting Club - U9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 19:19 | 7 |
4
|
AC. Golden - U9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16:18 | 7 |
5
|
Unión Española Lampa - U9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 11:35 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24:8 | 12 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 25:9 | 9 |
3
|
Masía - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16:13 | 6 |
4
|
AC. Golden - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:11 | 6 |
5
|
Sporting Club - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:13 | 6 |
6
|
Unión Española Lampa - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:17 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U11 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:16 | 3 |
8
|
Formando Cadetes - U11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:26 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Club - U13 | 4 | 4 | 0 | 0 | 43:2 | 12 |
2
|
Unión Española Lampa - U13 | 4 | 2 | 1 | 1 | 15:15 | 7 |
3
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:15 | 4 |
4
|
Formando Cadetes - U13 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:40 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Magallanes San Bernardo - U15 | 4 | 3 | 1 | 0 | 18:4 | 10 |
2
|
UC La Cisterna - U15 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Unión Española Pudahuel - U15 | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:7 | 7 |
4
|
Futuro Albo Peñalolén B - U15 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
5
|
Unión Española Lampa - U15 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 6 |
6
|
Futuro Albo Peñalolén - U15 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
7
|
AC. Cobreloa Maipú - U15 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:10 | 0 |
8
|
Cafeteros Internacional - U15 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:15 | 0 |