CSKA Moskou - FK Rostov (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CSKA Moskou
Youth League | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | CSKA Moskou - Orenburg Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | CSKA Moskou - Akhmat Youth | - | |
2024-07-26 | CSKA Moskou - Fakel Voronezh Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Dinamo Moskou - CSKA Moskou | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | CSKA Moskou - Fakel Voronezh Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | FK Zenit St Petersburg - CSKA Moskou | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | CSKA Moskou - Ural Ekaterinburg | 3 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Pari Nizhny Novgorod Youth - CSKA Moskou | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | CSKA Moskou - Chertanovo Moscow Youth | 5 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Orenburg Youth - CSKA Moskou | 0 - 5 |
Serie 9
Algemeen
CSKA Moskou + FK Rostov Less than 4.5 cards 10 van 10
CSKA Moskou Zeges 3
FK Rostov Met tegendoelpunten 6
FK Rostov Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
FK Rostov Beide teams scoren 5 van 6
FK Rostov Eerste team dat scoort 7 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
CSKA Moskou + FK Rostov Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
CSKA Moskou Met tegendoelpunten 6
FK Rostov Geen nederlagen 6
CSKA Moskou - FK Rostov
Rusland, Youth League, match CSKA Moskou - FK Rostov, starttijd 2024-05-03 12:00:00 internationale tijd.
CSKA Moskou en FK Rostov neemt deel aan het kampioenschap Youth League, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Rostov
Youth League | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-09 | FK Rostov - CSKA Moskou | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Akhmat Youth - FK Rostov | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | FK Rostov - Dinamo Moskou | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Fakel Voronezh Youth - FK Rostov | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | FK Rostov - FK Zenit St Petersburg | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Ural Ekaterinburg - FK Rostov | 0 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | FK Rostov - Pari Nizhny Novgorod Youth | 4 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Chertanovo Moscow Youth - FK Rostov | 2 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Orenburg Youth - FK Rostov | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | FK Rostov - Akhmat Youth | 3 - 1 |
Klassement
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moscow Youth | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskou | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
Krasnodar Youth | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Sochi Youth | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Rubin Kazan | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Akron Akademia Konoplev | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Strogino Moscow Youth | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Master-Saturn Egorjevsk | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
CSKA Moskou | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
FK Rostov | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Dinamo Moskou | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Chertanovo Moscow Youth | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ural Ekaterinburg | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
Akhmat Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |