BKS Sparta Katowice - LKS Drama Zbroslawice (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: BKS Sparta Katowice
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Podlesianka Katowice - BKS Sparta Katowice | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | BKS Sparta Katowice - LKS Orzeł Miedary | 8 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Zaglebie Sosnowiec II - BKS Sparta Katowice | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | BKS Sparta Katowice - MLKS Znicz Kłobuck | 2 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | Victoria Częstochowa - BKS Sparta Katowice | 1 - 4 |
Serie 3
Algemeen
BKS Sparta Katowice + LKS Drama Zbroslawice Less than 4.5 cards 10 van 10
BKS Sparta Katowice Met tegendoelpunten 4
BKS Sparta Katowice Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
BKS Sparta Katowice Beide teams scoren 4 van 5
BKS Sparta Katowice - LKS Drama Zbroslawice
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match BKS Sparta Katowice - LKS Drama Zbroslawice, starttijd 2024-05-04 09:00:00 internationale tijd.
BKS Sparta Katowice en LKS Drama Zbroslawice neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LKS Drama Zbroslawice
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | LKS Drama Zbroslawice - Rozwoj Katowice | 2 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | MKS Myszków - LKS Drama Zbroslawice | 2 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | LKS Drama Zbroslawice - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 6 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Przemsza Siewierz - LKS Drama Zbroslawice | 0 - 6 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | LKS Drama Zbroslawice - GKS Szombierki Bytom | 2 - 2 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |