Khimik Novomoskovsk - FC Azard Group Ryazan (11-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Khimik Novomoskovsk
Tula Oblast Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-20 | Khimik Novomoskovsk - FC Aerozol Novomoskovsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-13 | Khimik Novomoskovsk - GSS Tula | 6 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-06 | Khimik Novomoskovsk - CIVS-Arsenal Tula | 7 - 1 | |
Tula Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-03 | FC Vozrozhdenie Kimovsk - Khimik Novomoskovsk | 0 - 3 | |
Tula Oblast Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-29 | FC Aleksin - Khimik Novomoskovsk | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-22 | Khimik Novomoskovsk - FC Mashinostroitel Tula | 6 - 0 |
Serie 4
Algemeen
Khimik Novomoskovsk Eerste team dat scoort 7 van 9
Khimik Novomoskovsk Less than 4.5 cards 5 van 6
FC Azard Group Ryazan Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
FC Azard Group Ryazan Beide teams scoren 6 van 7
FC Azard Group Ryazan Less than 4.5 cards 7 van 7
Khimik Novomoskovsk - FC Azard Group Ryazan
Russia Amateur, SFF Center Cup Winners Cup, match Khimik Novomoskovsk - FC Azard Group Ryazan, starttijd 2024-05-01 09:00:34 internationale tijd.
Khimik Novomoskovsk en FC Azard Group Ryazan neemt deel aan het kampioenschap SFF Center Cup Winners Cup, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Azard Group Ryazan
Ryazan Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | FC Ryazhskiy ARZ - FC Azard Group Ryazan | 3 - 2 | |
2024-05-19 | FC Azard Group Ryazan - FC Ryazhskiy ARZ | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | FC Azard Group Ryazan - SC Kiritsy | 2 - 1 | |
SFF Center Cup Winners Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-05-01 | Khimik Novomoskovsk - FC Azard Group Ryazan | 11 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-30 | FC Azard Group Ryazan - FC Sokol Lipetsk | 1 - 2 |
Klassement
Winners Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 |
2
|
FC Aerozol Novomoskovsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:5 | 3 |
3
|
FC Signal Obninsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:12 | 0 |
Winners Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
2
|
Khimik Novomoskovsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 12:3 | 3 |
3
|
FC Azard Group Ryazan | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | 0 |
Winners Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC StroyGarant Belgorod | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2
|
FC Gorky Kursk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
3
|
FC Torpedo Ramon | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
Winners Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Signal Obninsk | ||||||
|
FC Aerozol Novomoskovsk | ||||||
|
DFTS A. Stepina Bryansk |
Winners Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Azard Group Ryazan | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Khimik Novomoskovsk |
Winners Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Torpedo Ramon | ||||||
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |
Winners Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Signal Obninsk | ||||||
|
FC Aerozol Novomoskovsk | ||||||
|
DFTS A. Stepina Bryansk |
Winners Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Azard Group Ryazan | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Khimik Novomoskovsk |
Winners Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Torpedo Ramon | ||||||
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |
Final Group 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2
|
FC Sokol Lipetsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |
3
|
FC StroyGarant Belgorod | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Final Group 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DFTS A. Stepina Bryansk | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |
Final Group 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DFTS A. Stepina Bryansk | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |