FC Azard Group Ryazan - FC Sokol Lipetsk (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Azard Group Ryazan
Ryazan Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | FC Ryazhskiy ARZ - FC Azard Group Ryazan | 3 - 2 | |
2024-05-19 | FC Azard Group Ryazan - FC Ryazhskiy ARZ | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | FC Azard Group Ryazan - SC Kiritsy | 2 - 1 | |
SFF Center Cup Winners Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-05-01 | Khimik Novomoskovsk - FC Azard Group Ryazan | 11 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-30 | FC Azard Group Ryazan - FC Sokol Lipetsk | 1 - 2 |
Serie 6
Algemeen
FC Sokol Lipetsk Geen nederlagen 13
FC Sokol Lipetsk Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
FC Sokol Lipetsk Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Azard Group Ryazan Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
FC Azard Group Ryazan Beide teams scoren 6 van 7
FC Azard Group Ryazan Less than 4.5 cards 7 van 7
FC Azard Group Ryazan - FC Sokol Lipetsk
Russia Amateur, SFF Center Cup Winners Cup, match FC Azard Group Ryazan - FC Sokol Lipetsk, starttijd 2024-04-30 15:00:11 internationale tijd.
FC Azard Group Ryazan en FC Sokol Lipetsk neemt deel aan het kampioenschap SFF Center Cup Winners Cup, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Sokol Lipetsk
Lipetsk Oblast Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-16 | Fakel Khlevnoye - FC Sokol Lipetsk | - | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Ronde 3 | |||
2024-07-13 | Rodnik Parshinovka - FC Sokol Lipetsk | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-07 | FC Sokol Lipetsk - Gazovik Zadonsk | 11 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-30 | FC Sokol Lipetsk - Spartak Kazinka | 6 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-23 | Lev Tolstoy - FC Sokol Lipetsk | 1 - 5 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-14 | FC Sokol Lipetsk - Atom Lebedyan | Uitgesteld |
Klassement
Winners Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 |
2
|
FC Aerozol Novomoskovsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:5 | 3 |
3
|
FC Signal Obninsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:12 | 0 |
Winners Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
2
|
Khimik Novomoskovsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 12:3 | 3 |
3
|
FC Azard Group Ryazan | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | 0 |
Winners Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC StroyGarant Belgorod | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2
|
FC Gorky Kursk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
3
|
FC Torpedo Ramon | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
Winners Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Signal Obninsk | ||||||
|
FC Aerozol Novomoskovsk | ||||||
|
DFTS A. Stepina Bryansk |
Winners Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Azard Group Ryazan | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Khimik Novomoskovsk |
Winners Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Torpedo Ramon | ||||||
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |
Winners Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Signal Obninsk | ||||||
|
FC Aerozol Novomoskovsk | ||||||
|
DFTS A. Stepina Bryansk |
Winners Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Azard Group Ryazan | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Khimik Novomoskovsk |
Winners Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Torpedo Ramon | ||||||
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |
Final Group 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2
|
FC Sokol Lipetsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |
3
|
FC StroyGarant Belgorod | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Final Group 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DFTS A. Stepina Bryansk | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |
Final Group 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DFTS A. Stepina Bryansk | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod |