SK Rapid - FC Mauerwerk (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SK Rapid
Regionalliga East | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-31 | SV Oberwart - SK Rapid | 2 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | SK Rapid - Favoritner AC | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-17 | SC Neusiedl am See 1919 - SK Rapid | 0 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-10 | SK Rapid - FC Mauerwerk | 4 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-03 | Wiener Sport-Club - SK Rapid | 0 - 4 |
Serie 9
Algemeen
SK Rapid + FC Mauerwerk Less than 4.5 cards 10 van 10
SK Rapid Eerste team dat scoort 5 van 7
SK Rapid Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Mauerwerk Met tegendoelpunten 5
FC Mauerwerk Eerste tegendoelpunt 4 van 5
FC Mauerwerk Less than 4.5 cards 9 van 9
FC Mauerwerk Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FC Mauerwerk Beide teams scoren 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
SK Rapid + FC Mauerwerk Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
SK Rapid + FC Mauerwerk Less than 4.5 cards 6 van 7
FC Mauerwerk Eerste team dat scoort 5 van 7
SK Rapid - FC Mauerwerk
Oostenrijk Amateur, Regionalliga East, match SK Rapid - FC Mauerwerk, starttijd 2024-05-10 17:30:00 internationale tijd.
SK Rapid en FC Mauerwerk neemt deel aan het kampioenschap Regionalliga East, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Mauerwerk
Regionalliga East | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-31 | SC Neusiedl am See 1919 - FC Mauerwerk | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | FC Mauerwerk - TWL Elektra | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-18 | FC Mauerwerk - Wiener Sport-Club | 1 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-10 | SK Rapid - FC Mauerwerk | 4 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | FC Mauerwerk - SV Leobendorf | 2 - 1 |
Klassement
Regionalliga Ost 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SK Rapid | 30 | 21 | 5 | 4 | 73:25 | 68 |
2
|
SR WGFM Donaufeld | 30 | 16 | 8 | 6 | 68:37 | 56 |
3
|
Kremser SC | 30 | 14 | 8 | 8 | 45:36 | 50 |
4
|
SV Leobendorf | 30 | 14 | 7 | 9 | 51:39 | 49 |
5
|
SC Wiener Viktoria | 30 | 12 | 11 | 7 | 52:44 | 47 |
6
|
FC Marchfeld Donauauen | 30 | 13 | 7 | 10 | 46:45 | 46 |
7
|
Wiener Sport-Club | 30 | 11 | 10 | 9 | 52:46 | 43 |
8
|
Young Violets FK Austria Wien | 30 | 10 | 10 | 10 | 49:42 | 40 |
9
|
Traiskirchen FCM | 30 | 10 | 8 | 12 | 60:52 | 38 |
10
|
SV Oberwart | 30 | 11 | 4 | 15 | 40:52 | 37 |
11
|
TWL Elektra | 30 | 8 | 10 | 12 | 34:43 | 34 |
12
|
SC Neusiedl am See 1919 | 30 | 9 | 6 | 15 | 38:60 | 33 |
13
|
Favoritner AC | 30 | 6 | 11 | 13 | 34:54 | 29 |
14
|
FC Mauerwerk | 30 | 6 | 11 | 14 | 28:58 | 29 |
15
|
SCU Ardagger | 30 | 6 | 10 | 14 | 22:37 | 28 |
16
|
ASV Drassburg | 30 | 7 | 6 | 17 | 38:60 | 27 |