CS Minerul 1947 Ocna Dej - FC Olimpia Satu Mare (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Minerul 1947 Ocna Dej
Liga III Seria 10 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-25 | CS Lotus Băile Felix - CS Minerul 1947 Ocna Dej | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | CS Minerul 1947 Ocna Dej - FCM Baia Mare | 0 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-10 | CS Minerul 1947 Ocna Dej - FC Olimpia Satu Mare | 0 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-07 | Sanatatea Cluj - CS Minerul 1947 Ocna Dej | 3 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-03 | CS Minerul 1947 Ocna Dej - CSM Victoria Carei | 0 - 3 |
Serie 9
Algemeen
FC Olimpia Satu Mare Eerste tegendoelpunt 5 van 7
FC Olimpia Satu Mare Beide teams scoren 6 van 8
FC Olimpia Satu Mare Less than 4.5 cards 7 van 7
CS Minerul 1947 Ocna Dej Nederlagen 6
CS Minerul 1947 Ocna Dej Geen doelpunten gescoord 4
CS Minerul 1947 Ocna Dej Met tegendoelpunten 15
CS Minerul 1947 Ocna Dej Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
CS Minerul 1947 Ocna Dej Less than 4.5 cards 6 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
FC Olimpia Satu Mare Zeges 3
CS Minerul 1947 Ocna Dej Met tegendoelpunten 3
CS Minerul 1947 Ocna Dej - FC Olimpia Satu Mare
Roemenië, Liga III Seria 10, match CS Minerul 1947 Ocna Dej - FC Olimpia Satu Mare, starttijd 2024-05-10 15:00:23 internationale tijd.
CS Minerul 1947 Ocna Dej en FC Olimpia Satu Mare neemt deel aan het kampioenschap Liga III Seria 10, Roemenië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Olimpia Satu Mare
Liga III Seria 10 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-25 | CSM Victoria Carei - FC Olimpia Satu Mare | geannuleerd | |
2024-05-25 | CSM Victoria Carei - FC Olimpia Satu Mare | 2 - 5 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | FC Olimpia Satu Mare - CS Lotus Băile Felix | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-10 | CS Minerul 1947 Ocna Dej - FC Olimpia Satu Mare | 0 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-07 | FC Olimpia Satu Mare - FCM Baia Mare | 0 - 1 |
Klassement
Liga III Seria 10 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SCM Zalău | 18 | 12 | 5 | 1 | 33:14 | 41 |
2
|
CSM Satu Mare | 18 | 9 | 6 | 3 | 31:19 | 33 |
3
|
CSC Crişul Sântandrei | 18 | 8 | 4 | 6 | 29:17 | 28 |
4
|
CSM Sighetu Marmației | 18 | 8 | 3 | 7 | 29:26 | 27 |
5
|
CS Lotus Băile Felix | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:17 | 27 |
6
|
CSM Victoria Carei | 18 | 7 | 3 | 8 | 23:30 | 24 |
7
|
Sanatatea Cluj | 18 | 5 | 3 | 10 | 21:28 | 18 |
8
|
FC Olimpia Satu Mare | 18 | 4 | 5 | 9 | 22:39 | 17 |
9
|
CS Minerul 1947 Ocna Dej | 18 | 3 | 8 | 7 | 20:24 | 17 |
10
|
FCM Baia Mare | 18 | 3 | 5 | 10 | 18:31 | 14 |
Liga III Seria 10 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SCM Zalău | 9 | 4 | 3 | 2 | 19:11 | 56 |
2
|
CSM Sighetu Marmației | 9 | 5 | 2 | 2 | 14:14 | 44 |
3
|
CSM Satu Mare | 9 | 2 | 3 | 4 | 12:14 | 42 |
4
|
CSC Crişul Sântandrei | 9 | 3 | 0 | 6 | 8:14 | 37 |
Liga III Seria 10 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSM Victoria Carei | 10 | 4 | 4 | 2 | 20:17 | 40 |
2
|
CS Lotus Băile Felix | 10 | 3 | 4 | 3 | 15:14 | 40 |
3
|
FCM Baia Mare | 10 | 7 | 3 | 0 | 24:9 | 38 |
4
|
Sanatatea Cluj | 10 | 4 | 2 | 4 | 20:16 | 32 |
5
|
FC Olimpia Satu Mare | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:12 | 32 |
6
|
CS Minerul 1947 Ocna Dej | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:30 | 17 |
Liga III Seria 10 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SCM Zalău | ||||||
|
CSM Satu Mare | ||||||
|
CSC Crişul Sântandrei | ||||||
|
CSM Sighetu Marmației |
Liga III Seria 10 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sanatatea Cluj | ||||||
|
FC Olimpia Satu Mare | ||||||
|
FCM Baia Mare | ||||||
|
CS Minerul 1947 Ocna Dej | ||||||
|
CSM Victoria Carei | ||||||
|
CS Lotus Băile Felix |
Liga III Seria 10 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SCM Zalău | ||||||
|
CSM Satu Mare | ||||||
|
CSC Crişul Sântandrei | ||||||
|
CSM Sighetu Marmației |
Liga III Seria 10 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sanatatea Cluj | ||||||
|
FC Olimpia Satu Mare | ||||||
|
FCM Baia Mare | ||||||
|
CS Minerul 1947 Ocna Dej | ||||||
|
CSM Victoria Carei | ||||||
|
CS Lotus Băile Felix |