GKS Dab Gaszowice - LKS Zameczek Czernica (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: GKS Dab Gaszowice
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | GKS Dab Gaszowice - Górnik Radlin | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | GKS Dab Gaszowice - LKS Krzyżanowice | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | GKS Dab Gaszowice - Granica Ruptawa | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | LKS Naprzod Czyzowice - GKS Dab Gaszowice | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice | 1 - 3 |
Serie 9
Algemeen
GKS Dab Gaszowice + LKS Zameczek Czernica Less than 4.5 cards 10 van 10
GKS Dab Gaszowice Geen winst 5
GKS Dab Gaszowice Met tegendoelpunten 24
GKS Dab Gaszowice Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
GKS Dab Gaszowice Beide teams scoren 6 van 8
LKS Zameczek Czernica Nederlagen 7
LKS Zameczek Czernica Met tegendoelpunten 10
LKS Zameczek Czernica Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
LKS Zameczek Czernica Beide teams scoren 7 van 9
GKS Dab Gaszowice - LKS Zameczek Czernica
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, match GKS Dab Gaszowice - LKS Zameczek Czernica, starttijd 2024-05-11 15:00:00 internationale tijd.
GKS Dab Gaszowice en LKS Zameczek Czernica neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LKS Zameczek Czernica
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | LKS Zameczek Czernica - Silesia Lubomia | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Naprzód 32 Syrynia - LKS Zameczek Czernica | 3 - 2 | |
2024-06-09 | LKS Naprzod Czyzowice - LKS Zameczek Czernica | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | LKS Zameczek Czernica - LKS Start Mszana | 6 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | LKS Ruch Stanowice - LKS Zameczek Czernica | 5 - 1 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |