Mazur Radzymin - KS Łomianki , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Mazur Radzymin
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Mazur Radzymin - KS Dąb Wieliszew | 9 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | PKS Radość Warszawa - Mazur Radzymin | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | MKS Polonia Warszawa - Mazur Radzymin | 4 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Mazur Radzymin - Bug Wyszków | 1 - 1 |
Serie 7
Algemeen
Mazur Radzymin Nederlagen 3
Mazur Radzymin Geen winst 4
Mazur Radzymin Met tegendoelpunten 4
Mazur Radzymin Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Mazur Radzymin Less than 4.5 cards 8 van 10
KS Łomianki Zeges 5
KS Łomianki Less than 4.5 cards 10 van 10
Mazur Radzymin - KS Łomianki
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match Mazur Radzymin - KS Łomianki, starttijd 2024-05-11 11:30:48 internationale tijd.
Mazur Radzymin en KS Łomianki neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Łomianki
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Świt Staroźreby - KS Łomianki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | KS Łomianki - Marcovia Marki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - KS Łomianki | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | KS Łomianki - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Kasztelan Sierpc - KS Łomianki | - | |
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Grom Warszawa - KS Łomianki | 0 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | KS Łomianki - Legionovia II Legionowo | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | KS Halinów - KS Łomianki | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | KS Łomianki - Promnik Łaskarzew | 15 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Delta Warszawa - KS Łomianki | 1 - 3 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |