Polonia Łaziska Górne - MKS Odra Wodzislaw Slaski (3-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Polonia Łaziska Górne
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Piast Gliwice II - Polonia Łaziska Górne | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Polonia Łaziska Górne - BKS Sparta Katowice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Rozwoj Katowice - Polonia Łaziska Górne | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | Polonia Łaziska Górne - Gwarek Tarnowskie Gory | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | GKS Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska Górne | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Polonia Łaziska Górne - KS Decor Belk | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne | 5 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Polonia Łaziska Górne - GKS Gwarek Ornontowice | 0 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Polonia Łaziska Górne - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-17 | Energetyk Row Rybnik - Polonia Łaziska Górne | 1 - 3 |
Serie 4
Algemeen
Polonia Łaziska Górne + MKS Odra Wodzislaw Slaski Less than 4.5 cards 10 van 10
MKS Odra Wodzislaw Slaski Met tegendoelpunten 6
MKS Odra Wodzislaw Slaski Beide teams scoren 5 van 6
Polonia Łaziska Górne Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Polonia Łaziska Górne - MKS Odra Wodzislaw Slaski
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match Polonia Łaziska Górne - MKS Odra Wodzislaw Slaski, starttijd 2024-05-11 09:00:00 internationale tijd.
Polonia Łaziska Górne en MKS Odra Wodzislaw Slaski neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MKS Odra Wodzislaw Slaski
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - KS Kuznia Ustron | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - Rekord II Bielsko Biala | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | GKS II Tychy - MKS Odra Wodzislaw Slaski | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - Victoria Częstochowa | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Przemsza Siewierz - MKS Odra Wodzislaw Slaski | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - Energetyk Row Rybnik | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | KS Kuznia Ustron - MKS Odra Wodzislaw Slaski | 0 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | KS Decor Belk - MKS Odra Wodzislaw Slaski | 3 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Spojnia Landek - MKS Odra Wodzislaw Slaski | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - LKS Czaniec | 3 - 1 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |