NK Mladost Sigetec - NK Reka (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Mladost Sigetec
2. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec - NK Mladost Sigetec | 0 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | NK Mladost Sigetec - NK Podravec Torčec | 0 - 4 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | NK Prekodravac Ždala - NK Mladost Sigetec | 3 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Sigetec - NK Mladost Koprivnički Bregi | 1 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | NK Mladost Sigetec - NK Reka | 4 - 1 |
NK Mladost Sigetec - NK Reka
Croatia Amateur, 2. ŽNL Koprivničko-križevačka, match NK Mladost Sigetec - NK Reka, starttijd 2024-05-12 15:00:00 internationale tijd.
NK Mladost Sigetec en NK Reka neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Koprivničko-križevačka, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Reka
2. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | NK Drava Podravske Sesvete - NK Reka | 7 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | NK Reka - NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec | 2 - 4 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | NK Podravec Torčec - NK Reka | 4 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-19 | NK Reka - NK Prekodravac Ždala | 5 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | NK Mladost Sigetec - NK Reka | 4 - 1 |
Klassement
2. ŽNL Koprivničko-križevačka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Podravec Torčec | 25 | 22 | 1 | 2 | 109:25 | 67 |
2
|
NK Omladinac Herešin | 25 | 22 | 0 | 3 | 84:34 | 66 |
3
|
NK Prekodravac Ždala | 25 | 18 | 1 | 6 | 111:45 | 55 |
4
|
NK Viktorija Vojakovac | 25 | 14 | 2 | 9 | 67:43 | 44 |
5
|
NK Graničar Novo Virje | 25 | 11 | 2 | 12 | 57:51 | 35 |
6
|
NK Drava Podravske Sesvete | 25 | 10 | 4 | 11 | 53:55 | 34 |
7
|
NK Mladost Koprivnički Bregi | 25 | 10 | 3 | 12 | 48:57 | 33 |
8
|
NK Mičetinac | 25 | 7 | 10 | 8 | 53:50 | 31 |
9
|
NK GOŠK Gotalovo | 25 | 10 | 1 | 14 | 44:71 | 31 |
10
|
NK Mladost Sigetec | 25 | 9 | 2 | 14 | 34:49 | 29 |
11
|
HNK Sokol Sokolovac | 25 | 7 | 4 | 14 | 30:49 | 25 |
12
|
NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec | 25 | 7 | 2 | 16 | 48:81 | 23 |
13
|
NK Gornja Rijeka | 25 | 7 | 1 | 17 | 41:96 | 22 |
14
|
NK Reka | 25 | 4 | 1 | 20 | 34:107 | 13 |