Talent Warszawa - Radomiak II Radom (5-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Talent Warszawa
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Talent Warszawa - Pilica Bialobrzegi | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | MKS Ząbkovia Ząbki - Talent Warszawa | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | Talent Warszawa - KS Ursus Warszawa | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | MKS Piaseczno - Talent Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-28 | Talent Warszawa - KTS Weszło Warszawa | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki - Talent Warszawa | 4 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Talent Warszawa - MKS Przasnysz | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | GKS Wilga Garwolin - Talent Warszawa | 1 - 2 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Talent Warszawa - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 4 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Tygrys Huta Mińska - Talent Warszawa | 2 - 1 |
Talent Warszawa - Radomiak II Radom
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Talent Warszawa - Radomiak II Radom, starttijd 2024-05-18 14:00:56 internationale tijd.
Talent Warszawa en Radomiak II Radom neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Radomiak II Radom
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Radomiak II Radom - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Radomiak II Radom - Milan Milanówek | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Escola Varsovia - Radomiak II Radom | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Radomiak II Radom - Energia Kozienice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | KS Raszyn - Radomiak II Radom | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Radomiak II Radom - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 1 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Pogoń II Siedlce - Radomiak II Radom | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Naprzód Zielonki - Radomiak II Radom | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Radomiak II Radom - Escola Varsovia | 0 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-14 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Radomiak II Radom | 0 - 3 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |