TSV 1900 Wabern - SG Schauenburg (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: TSV 1900 Wabern
Verbandsliga Hessen Nord | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-03 | TSV 1900 Wabern - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-29 | TSV 1900 Wabern - FC Britannia 1911 Eichenzell | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-22 | SG Bronnzell - TSV 1900 Wabern | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-15 | TSV 1900 Wabern - KSV Hessen Kassel II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | SG Eiterfeld/Leimbach - TSV 1900 Wabern | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | TSV 1900 Wabern - TSG Sandershausen | 2 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | OSC Vellmar - TSV 1900 Wabern | 0 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | TSV 1900 Wabern - CSC 03 Kassel | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | SV Buchonia Flieden 1912 - TSV 1900 Wabern | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | TSV 1900 Wabern - SG Bad Soden | 0 - 5 |
TSV 1900 Wabern - SG Schauenburg
Duitsland Amateur, Gruppenliga Kassel, match TSV 1900 Wabern - SG Schauenburg, starttijd 2024-05-18 13:00:00 internationale tijd.
TSV 1900 Wabern en SG Schauenburg neemt deel aan het kampioenschap Gruppenliga Kassel, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SG Schauenburg
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-06 | SG Schauenburg - SG Wettesingen/Breuna/Oberlistingen | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | SV Adler Weidenhausen II - SG Schauenburg | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | SG Schauenburg - FC Großalmerode | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-15 | SV Espenau - SG Schauenburg | - | |
Ronde 15 | |||
2024-09-04 | SG Schauenburg - FSC Lohfelden | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | TSV Ks-Wolfsanger - SG Schauenburg | 4 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | SG Schauenburg - TSV Hertingshausen | 3 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | TuSpo Grebenstein - SG Schauenburg | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | SG Schauenburg - TuSpo 1912 Rengershausen | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | TSV 1945 Rothwesten - SG Schauenburg | 2 - 4 |
Klassement
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSV 1900 Wabern | 30 | 25 | 1 | 4 | 83:25 | 76 |
2
|
Schwalmstadt | 30 | 21 | 4 | 5 | 65:26 | 67 |
3
|
TSV Mengsberg 1926 | 30 | 17 | 1 | 12 | 79:52 | 52 |
4
|
TSV Korbach | 30 | 15 | 7 | 8 | 81:51 | 52 |
5
|
SG Schauenburg | 30 | 16 | 4 | 10 | 70:54 | 52 |
6
|
TSV Altenlotheim | 30 | 16 | 3 | 11 | 64:57 | 51 |
7
|
FC Homberg | 30 | 14 | 3 | 13 | 52:52 | 45 |
8
|
FSG Gudensberg | 30 | 13 | 3 | 14 | 42:50 | 42 |
9
|
SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 30 | 10 | 6 | 14 | 49:58 | 36 |
10
|
SG Neukirchen/Röllshausen | 30 | 10 | 4 | 16 | 53:58 | 34 |
11
|
Melsunger FV 08 | 30 | 9 | 7 | 14 | 37:53 | 34 |
12
|
TSV Obermelsungen | 30 | 9 | 6 | 15 | 50:67 | 33 |
13
|
SC Edermünde | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:59 | 31 |
14
|
TuSpo Mengeringhausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 57:75 | 31 |
15
|
SG Goddelsheim/Münden | 30 | 7 | 4 | 19 | 48:99 | 25 |
16
|
SG Brunslar/Wolfershausen | 30 | 5 | 8 | 17 | 34:70 | 23 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KSV Hessen Kassel II | 30 | 24 | 3 | 3 | 101:15 | 75 |
2
|
SG Hombressen/Udenhausen | 30 | 20 | 1 | 9 | 93:49 | 61 |
3
|
TuSpo Grebenstein | 30 | 18 | 3 | 9 | 83:62 | 57 |
4
|
GSV Eintracht Baunatal | 30 | 17 | 5 | 8 | 81:52 | 56 |
5
|
TSV Ks-Wolfsanger | 30 | 15 | 5 | 10 | 54:50 | 50 |
6
|
SG Calden/Meimbressen | 30 | 15 | 4 | 11 | 74:67 | 49 |
7
|
TSV 1945 Rothwesten | 30 | 15 | 3 | 12 | 75:66 | 48 |
8
|
SV Kaufungen 07 | 30 | 15 | 1 | 14 | 61:67 | 46 |
9
|
SG Reinhardshagen | 30 | 12 | 4 | 14 | 63:72 | 40 |
10
|
TSV Hertingshausen | 30 | 11 | 4 | 15 | 73:93 | 37 |
11
|
SV Espenau | 30 | 9 | 7 | 14 | 47:65 | 34 |
12
|
TSG Wilhelmshöhe | 30 | 9 | 6 | 15 | 58:70 | 33 |
13
|
FSK Vollmarshausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 34:73 | 31 |
14
|
TSV 1892 Heiligenrode | 30 | 8 | 5 | 17 | 51:76 | 29 |
15
|
SV Türkgücü Kassel | 30 | 6 | 6 | 18 | 66:84 | 24 |
16
|
VfL Wanfried | 30 | 6 | 1 | 23 | 24:77 | 19 |
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 10 |
2
|
FSC Lohfelden | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 8 |
3
|
VfB Schrecksbach | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:9 | 4 |
4
|
FC Großalmerode | 4 | 0 | 3 | 1 | 8:9 | 3 |
5
|
SG Adorf/Vasbeck | 4 | 0 | 1 | 3 | 8:15 | 1 |