TSV 1900 Wabern - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: TSV 1900 Wabern
Verbandsliga Hessen Nord | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-03 | TSV 1900 Wabern - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-29 | TSV 1900 Wabern - FC Britannia 1911 Eichenzell | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-22 | SG Bronnzell - TSV 1900 Wabern | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-15 | TSV 1900 Wabern - KSV Hessen Kassel II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | SG Eiterfeld/Leimbach - TSV 1900 Wabern | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | TSV 1900 Wabern - TSG Sandershausen | 2 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | OSC Vellmar - TSV 1900 Wabern | 0 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | TSV 1900 Wabern - CSC 03 Kassel | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | SV Buchonia Flieden 1912 - TSV 1900 Wabern | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | TSV 1900 Wabern - SG Bad Soden | 0 - 5 |
TSV 1900 Wabern - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
Duitsland Amateur, Verbandsliga Hessen Nord, match TSV 1900 Wabern - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II, starttijd 2024-10-03 13:00:00 internationale tijd.
TSV 1900 Wabern en SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II neemt deel aan het kampioenschap Verbandsliga Hessen Nord, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
Verbandsliga Hessen Nord | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-03 | TSV 1900 Wabern - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-29 | SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II - FSV Dornberg | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-22 | FC Britannia 1911 Eichenzell - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-15 | SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II - SG Bronnzell | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-08 | KSV Hessen Kassel II - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-30 | SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II - SG Eiterfeld/Leimbach | 2 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | TSG Sandershausen - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | 3 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-21 | SG Bad Soden - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | 3 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II - OSC Vellmar | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | CSC 03 Kassel - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | 2 - 1 |
Klassement
Verbandsliga Hessen Nord 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSC 03 Kassel | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:4 | 16 |
2
|
KSV Hessen Kassel II | 6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 14 |
3
|
FC Britannia 1911 Eichenzell | 5 | 4 | 1 | 0 | 19:7 | 13 |
4
|
SG Kleinalmerode/Hundelshausen/Dohrenbach | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:11 | 12 |
5
|
SG Bad Soden | 5 | 3 | 2 | 0 | 13:4 | 11 |
6
|
SG Bronnzell | 6 | 3 | 1 | 2 | 18:13 | 10 |
7
|
Lichtenauer FV | 6 | 2 | 3 | 1 | 12:9 | 9 |
8
|
OSC Vellmar | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 8 |
9
|
SG Eiterfeld/Leimbach | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 8 |
10
|
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:10 | 6 |
11
|
TSV 1900 Wabern | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | 6 |
12
|
SV Neuhof | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:14 | 5 |
13
|
SV Buchonia Flieden 1912 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:13 | 3 |
14
|
TSG Sandershausen | 6 | 0 | 3 | 3 | 7:14 | 3 |
15
|
FSV Dornberg | 5 | 0 | 3 | 2 | 6:15 | 3 |
16
|
SG Hombressen/Udenhausen | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:18 | 2 |
17
|
SG Aulatal | 5 | 0 | 1 | 4 | 6:17 | 1 |