Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
53.3
Algemene spelersbeoordeling
66.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
25 | Milton Álvarez | G | 34 | 0,2M+ | 71.1 |
27 | Zacarias Abu Habda | D | |||
18 | Guillermo Avello | D | 25 | ||
4 | Ricardo Escobar | D | 25 | 0,2M+ | 49.1 |
10 | Álvaro Césped | M | 32 | 0,4M+ | |
8 | Luis Cabrera | M | 29 | 0,4M+ | 47.9 |
7 | Facundo Juárez | M | 27 | 0,6M+ | |
5 | Francisco Silva | M | 37 | 0,3M+ | |
19 | Daniel Castro | F | 29 | 0,1M+ | |
17 | Felipe Flores | F | 36 | 0,3M+ | 49.9 |
9 | Nelson Da Silva | F | 25 | ||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Fernando Abarzúa | G | |||
24 | Carlos Morales | D | 21 | ||
16 | Alonso Rodriguez | D | 25 | 0,1M+ | |
3 | Fernando Moreyra | D | 30 | ||
26 | Tomás Ramírez | D | |||
20 | Aldrix Jara | F | 23 | ||
11 | Felipe Fritz | F | 26 | 0,1M+ | 48.5 |
Startopstellingen bevestigd
4-3-1-2
Opstelling formaties
49.1
Algemene spelersbeoordeling
77.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nicolás Temperini | G | 28 | 0,2M+ | |
3 | Brayams Viveros | D | 31 | 0,3M+ | |
6 | Hugo Rojo | D | |||
8 | Augusto Barrios | D | 32 | 0,3M+ | 49.1 |
27 | Jorge Gonzalez | M | |||
5 | Cristóbal Cáceres | M | 25 | ||
14 | Cristobal Guerra | M | 20 | ||
19 | Fabian Rosales | M | |||
10 | Mikel Arguinarena | M | 32 | 0,2M+ | |
21 | Marcos Camarda | F | 22 | ||
22 | Nahuel Donadell Alvarez | F | 30 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
30 | Claudio Abarca | G | |||
7 | Jimmy Cisterna | M | 30 | 0,1M+ | |
17 | Korben Rojas | M | 20 | ||
23 | Bastián Araya | M | |||
9 | Enzo Riquelme | F | |||
35 | Gustavo Guerreño | F | 32 | ||
33 | Luis Maluenda | F | 17 |
Evenementen: Deportes Limache
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-17 | AC Barnechea - Deportes Limache | 1 - 0 | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-03 | Deportes Limache - AC Barnechea | 2 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-27 | CD Santa Cruz - Deportes Limache | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-21 | Deportes Limache - San Marcos de Arica | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-15 | Deportes Limache - Santiago Morning | 2 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.7
|
3.6
|
4.1
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
San Marcos de Arica Geen winst 3
San Marcos de Arica More than 4.5 cards 10 van 10
Deportes Limache Geen nederlagen 8
Deportes Limache Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Deportes Limache Eerste team dat scoort 7 van 8
Deportes Limache More than 4.5 cards 5 van 5
Deportes Limache Met tegendoelpunten 3
Deportes Limache Beide teams scoren 4 van 5
Deportes Limache - San Marcos de Arica
Chili, Primera B, match Deportes Limache - San Marcos de Arica, starttijd 2024-05-21 00:30:00 internationale tijd.
Deportes Limache en San Marcos de Arica neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: San Marcos de Arica
Copa Chile | |||
Ronde 2 | |||
2024-06-29 | CD Cobreloa Calama - San Marcos de Arica | - | |
2024-06-23 | San Marcos de Arica - CD Cobreloa Calama | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | CD 11 de Septiembre - San Marcos de Arica | 0 - 4 | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-04 | Union San Felipe - San Marcos de Arica | 0 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-28 | San Marcos de Arica - San Luis de Quillota | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-21 | Deportes Limache - San Marcos de Arica | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | San Marcos de Arica - Santiago Wanderers | 0 - 0 |
Klassement
Primera B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes La Serena | 15 | 10 | 3 | 2 | 19:8 | 33 |
2
|
Deportes Limache | 15 | 7 | 5 | 3 | 29:19 | 26 |
3
|
Deportes Magallanes | 15 | 8 | 2 | 6 | 23:17 | 26 |
4
|
CSD Rangers | 15 | 8 | 2 | 5 | 22:16 | 26 |
5
|
CD Antofagasta | 15 | 7 | 3 | 5 | 22:17 | 24 |
6
|
AC Barnechea | 15 | 6 | 6 | 3 | 21:17 | 24 |
8
|
Santiago Morning | 15 | 6 | 4 | 5 | 23:20 | 22 |
8
|
San Marcos de Arica | 15 | 7 | 1 | 7 | 21:18 | 22 |
9
|
Deportes Recoleta | 15 | 7 | 1 | 7 | 17:19 | 22 |
10
|
CD Santa Cruz | 15 | 6 | 3 | 6 | 24:26 | 21 |
10
|
San Luis de Quillota | 15 | 7 | 1 | 8 | 20:28 | 22 |
12
|
Santiago Wanderers | 15 | 4 | 6 | 5 | 24:21 | 18 |
13
|
Universidad de Concepcion | 15 | 5 | 3 | 7 | 12:20 | 18 |
14
|
Curico Unido | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:20 | 16 |
15
|
Club de Deportes Temuco SADP | 15 | 3 | 3 | 9 | 11:20 | 12 |
16
|
Union San Felipe | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:32 | 4 |