Naprzód Skórzec - Milan Milanówek (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Naprzód Skórzec
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-29 | Pogoń III Siedlce - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Naprzód Skórzec - Fenix Siennica | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Watra Mrozy - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Naprzód Skórzec - Wektra Zbuczyn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Naprzód Skórzec - Podlasie II Sokołów Podlaski | 1 - 8 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | MKS Małkinia - Naprzód Skórzec | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Naprzód Skórzec - ŁDK Łosice | 0 - 3 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Naprzód Skórzec - Watra Mrozy | 1 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-16 | Escola Varsovia - Naprzód Skórzec | 4 - 0 |
Serie 8
Algemeen
Naprzód Skórzec + Milan Milanówek Less than 4.5 cards 10 van 10
Milan Milanówek Geen nederlagen 4
Milan Milanówek Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Naprzód Skórzec Nederlagen 4
Naprzód Skórzec Geen winst 10
Naprzód Skórzec Met tegendoelpunten 4
Naprzód Skórzec Beide teams scoren 5 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
Naprzód Skórzec Met tegendoelpunten 3
Naprzód Skórzec - Milan Milanówek
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Naprzód Skórzec - Milan Milanówek, starttijd 2024-05-25 15:30:30 internationale tijd.
Naprzód Skórzec en Milan Milanówek neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Milan Milanówek
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Milan Milanówek - LKS Mazur Karczew | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Radomiak II Radom - Milan Milanówek | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Milan Milanówek - Znicz II Pruszków | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Escola Varsovia - Milan Milanówek | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Milan Milanówek - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Energia Kozienice - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Milan Milanówek - Drogowiec Jedlińsk | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | KS Raszyn - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-14 | KS Teresin - Milan Milanówek | 0 - 2 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |