Naprzód Zielonki - Ryś Laski (5-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Naprzód Zielonki
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Naprzód Zielonki | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Naprzód Zielonki - Drogowiec Jedlińsk | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | LKS Chlebnia - Naprzód Zielonki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Naprzód Zielonki - LKS Promna | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | Proch Pionki - Naprzód Zielonki | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Naprzód Zielonki - Żyrardowianka Żyrardów | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Naprzód Zielonki - Radomiak II Radom | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki | 2 - 2 | |
2024-06-26 | Naprzód Zielonki - Opia Opinogóra | 4 - 2 | |
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Naprzód Zielonki - KS Orzeł Baniocha | 5 - 1 |
Serie 5
Algemeen
Naprzód Zielonki Zeges 7
Naprzód Zielonki Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
Naprzód Zielonki Beide teams scoren 8 van 10
Naprzód Zielonki Less than 4.5 cards 9 van 9
Ryś Laski Less than 4.5 cards 10 van 10
Naprzód Zielonki - Ryś Laski
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match Naprzód Zielonki - Ryś Laski, starttijd 2024-05-25 08:00:57 internationale tijd.
Naprzód Zielonki en Ryś Laski neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Ryś Laski
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Ryś Laski - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 3 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Laura Chylice - Ryś Laski | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Ryś Laski - Champion Warszawa | 0 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Naprzód Zielonki - Ryś Laski | 5 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-18 | Ryś Laski - Anprel Nowa Wieś | 2 - 6 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |