Masía - U11 - AC. Golden - U11 (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Masía - U11
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-11 | Masía - U11 - Unión Española Lampa - U11 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | Cafeteros Internacional - U11 - Masía - U11 | 4 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Formando Cadetes - U11 - Masía - U11 | 0 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | Masía - U11 - Sporting Club - U11 | 2 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Masía - U11 - AC. Golden - U11 | 3 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | Futuro Albo Peñalolén - U11 - Masía - U11 | 3 - 7 |
Masía - U11 - AC. Golden - U11
Chile Amateur, FA CUP La Liga Formación, match Masía - U11 - AC. Golden - U11, starttijd 2024-05-26 13:00:00 internationale tijd.
Masía - U11 en AC. Golden - U11 neemt deel aan het kampioenschap FA CUP La Liga Formación, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AC. Golden - U11
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-11 | AC. Golden - U11 - Futuro Albo Peñalolén - U11 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | AC. Golden - U11 - Unión Española Lampa - U11 | 1 - 8 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Sporting Club - U11 - AC. Golden - U11 | 10 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | AC. Golden - U11 - Cafeteros Internacional - U11 | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Masía - U11 - AC. Golden - U11 | 3 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - AC. Golden - U11 | 8 - 4 |
Klassement
FA CUP La Liga Formación - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Peñalolén - U7 | 6 | 6 | 0 | 0 | 44:9 | 18 |
2
|
Unión Española Lampa - U7 | 6 | 4 | 0 | 2 | 28:19 | 12 |
3
|
Sporting Club - U7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 16:44 | 6 |
4
|
Magallanes San Bernardo - U7 | 6 | 0 | 0 | 6 | 15:31 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U9 | 7 | 6 | 0 | 1 | 46:12 | 18 |
2
|
Masía - U9 | 7 | 3 | 3 | 1 | 29:25 | 12 |
3
|
AC. Golden - U9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 23:24 | 11 |
4
|
Sporting Club - U9 | 7 | 3 | 1 | 3 | 30:26 | 10 |
5
|
Unión Española Lampa - U9 | 8 | 0 | 0 | 8 | 17:58 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 | 6 | 5 | 0 | 1 | 44:10 | 15 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 | 6 | 5 | 0 | 1 | 29:9 | 15 |
3
|
Unión Española Lampa - U11 | 6 | 4 | 0 | 2 | 23:19 | 12 |
4
|
Sporting Club - U11 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21:17 | 9 |
5
|
Masía - U11 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21:17 | 9 |
6
|
AC. Golden - U11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:29 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:20 | 6 |
8
|
Formando Cadetes - U11 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6:49 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Club - U13 | 6 | 5 | 1 | 0 | 45:3 | 16 |
2
|
Unión Española Lampa - U13 | 6 | 3 | 1 | 2 | 23:17 | 10 |
3
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 15:18 | 8 |
4
|
Formando Cadetes - U13 | 6 | 0 | 0 | 6 | 9:54 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Magallanes San Bernardo - U15 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21:6 | 16 |
2
|
UC La Cisterna - U15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20:12 | 15 |
3
|
Unión Española Pudahuel - U15 | 7 | 4 | 1 | 2 | 21:9 | 13 |
4
|
Unión Española Lampa - U15 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:4 | 12 |
5
|
Futuro Albo Peñalolén B - U15 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:10 | 9 |
6
|
Futuro Albo Peñalolén - U15 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14:14 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U15 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:22 | 3 |
8
|
AC. Cobreloa Maipú - U15 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0:21 | 0 |