MKS Przasnysz - MKS Narew 1962 Ostrołęka (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: MKS Przasnysz
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | MKS Przasnysz - KS CK Troszyn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-27 | GKS Wilga Garwolin - MKS Przasnysz | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | MKS Przasnysz - MLKS Józefovia Józefów | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Talent Warszawa - MKS Przasnysz | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | MKS Przasnysz - Tygrys Huta Mińska | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | MKS Przasnysz - Wkra Bieżuń | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Mazur Gostynin - MKS Przasnysz | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Huragan Wołomin - MKS Przasnysz | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | MKS Przasnysz - MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | MKS Ciechanów - MKS Przasnysz | 0 - 2 |
Serie 7
Algemeen
MKS Przasnysz + MKS Narew 1962 Ostrołęka Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
MKS Przasnysz + MKS Narew 1962 Ostrołęka Less than 4.5 cards 10 van 10
MKS Narew 1962 Ostrołęka Zeges 3
MKS Narew 1962 Ostrołęka Beide teams scoren 8 van 10
MKS Przasnysz Zeges 13
MKS Przasnysz Geen nederlagen 14
Persoonlijke ontmoetingen
MKS Narew 1962 Ostrołęka Met tegendoelpunten 3
MKS Przasnysz - MKS Narew 1962 Ostrołęka
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match MKS Przasnysz - MKS Narew 1962 Ostrołęka, starttijd 2024-05-29 16:00:14 internationale tijd.
MKS Przasnysz en MKS Narew 1962 Ostrołęka neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MKS Narew 1962 Ostrołęka
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Sokół Serock | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Huragan Wołomin - MKS Narew 1962 Ostrołęka | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - KS Łomianki | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Świt Staroźreby - MKS Narew 1962 Ostrołęka | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Marcovia Marki | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Bieżuń - MKS Narew 1962 Ostrołęka | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Mazur Gostynin | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | MKS Przasnysz - MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Huragan Wołomin - MKS Narew 1962 Ostrołęka | 0 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-18 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - MKS Ciechanów | 2 - 0 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |