Wkra Bieżuń - MKS Narew 1962 Ostrołęka , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Wkra Bieżuń
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Wkra Bieżuń - Tęcza Ojrzeń | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | MKS Przasnysz - Wkra Bieżuń | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Bieżuń - MKS Narew 1962 Ostrołęka | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | MKS Ciechanów - Wkra Bieżuń | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Wkra Bieżuń - Żbik Nasielsk | 3 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Bieżuń | 3 - 0 |
Wkra Bieżuń - MKS Narew 1962 Ostrołęka
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Wkra Bieżuń - MKS Narew 1962 Ostrołęka, starttijd 2024-06-15 14:00:22 internationale tijd.
Wkra Bieżuń en MKS Narew 1962 Ostrołęka neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MKS Narew 1962 Ostrołęka
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Sokół Serock | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Huragan Wołomin - MKS Narew 1962 Ostrołęka | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - KS Łomianki | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Świt Staroźreby - MKS Narew 1962 Ostrołęka | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Marcovia Marki | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Bieżuń - MKS Narew 1962 Ostrołęka | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Mazur Gostynin | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | MKS Przasnysz - MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Huragan Wołomin - MKS Narew 1962 Ostrołęka | 0 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-18 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - MKS Ciechanów | 2 - 0 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |