Laura Chylice - Ryś Laski (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Laura Chylice
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | KS Halinów - Laura Chylice | 3 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-18 | Laura Chylice - Znicz II Pruszków | 1 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | GKS Podolszyn - Laura Chylice | 3 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Laura Chylice - Ryś Laski | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-28 | Perła Złotokłos - Laura Chylice | 3 - 5 |
Serie 8
Algemeen
Laura Chylice + Ryś Laski Less than 4.5 cards 10 van 10
Laura Chylice Geen nederlagen 3
Laura Chylice Met tegendoelpunten 4
Laura Chylice Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Laura Chylice Beide teams scoren 6 van 7
Ryś Laski Nederlagen 3
Ryś Laski Met tegendoelpunten 3
Ryś Laski Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Laura Chylice - Ryś Laski
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match Laura Chylice - Ryś Laski, starttijd 2024-06-08 12:00:00 internationale tijd.
Laura Chylice en Ryś Laski neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Ryś Laski
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Ryś Laski - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 3 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Laura Chylice - Ryś Laski | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Ryś Laski - Champion Warszawa | 0 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Naprzód Zielonki - Ryś Laski | 5 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-18 | Ryś Laski - Anprel Nowa Wieś | 2 - 6 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |