Naprzód Skórzec - Mazovia II Mińsk Mazowiecki (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Naprzód Skórzec
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-29 | Pogoń III Siedlce - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Naprzód Skórzec - Fenix Siennica | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Watra Mrozy - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Naprzód Skórzec - Wektra Zbuczyn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Naprzód Skórzec - Podlasie II Sokołów Podlaski | 1 - 8 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | MKS Małkinia - Naprzód Skórzec | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Naprzód Skórzec - ŁDK Łosice | 0 - 3 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Naprzód Skórzec - Watra Mrozy | 1 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-16 | Escola Varsovia - Naprzód Skórzec | 4 - 0 |
Serie 6
Algemeen
Naprzód Skórzec + Mazovia II Mińsk Mazowiecki Less than 4.5 cards 10 van 10
Naprzód Skórzec Nederlagen 6
Naprzód Skórzec Geen winst 12
Naprzód Skórzec Met tegendoelpunten 6
Mazovia II Mińsk Mazowiecki Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Naprzód Skórzec Met tegendoelpunten 3
Naprzód Skórzec - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Naprzód Skórzec - Mazovia II Mińsk Mazowiecki, starttijd 2024-06-08 16:00:38 internationale tijd.
Naprzód Skórzec en Mazovia II Mińsk Mazowiecki neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | ŁDK Łosice - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Płomień Dębe Wielkie | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Sęp Żelechów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Naprzód Skórzec | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 203 | |||
2024-08-28 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | ULKS Gołąbek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Grodzisk Krzymosze | 5 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Orzeł Unin - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0 - 4 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-04 | Hutnik Huta Czechy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3 - 9 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Talent Warszawa - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 4 - 0 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |