Boa EC MG - AA Caldense MG (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Boa EC MG
Mineiro, Modulo II | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Boa EC MG - Urt MG | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | Varginha EC - Boa EC MG | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-09 | Boa EC MG - AA Caldense MG | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-05 | Boa EC MG - North EC MG | 0 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-02 | EC Mamoré - Boa EC MG | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-26 | Boa EC MG - EC Mamoré | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-18 | North EC MG - Boa EC MG | 3 - 1 |
Serie 9
Algemeen
Boa EC MG Met tegendoelpunten 4
Boa EC MG Beide teams scoren 5 van 7
Boa EC MG Less than 4.5 cards 10 van 10
AA Caldense MG Geen nederlagen 5
AA Caldense MG Geen tegendoelpunten 4
AA Caldense MG Minder dan 2.5 doelpunten 10 van 10
AA Caldense MG Less than 4.5 cards 7 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
Boa EC MG + AA Caldense MG Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Boa EC MG Geen nederlagen 4
Boa EC MG Eerste team dat scoort 5 van 7
Boa EC MG - AA Caldense MG
Brazilië, Mineiro, Modulo II, match Boa EC MG - AA Caldense MG, starttijd 2024-06-09 19:00:00 internationale tijd.
Boa EC MG en AA Caldense MG neemt deel aan het kampioenschap Mineiro, Modulo II, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AA Caldense MG
Mineiro, Modulo II | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | AA Caldense MG - North EC MG | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-16 | Urt MG - AA Caldense MG | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-09 | Boa EC MG - AA Caldense MG | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-06 | AA Caldense MG - EC Mamoré | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-01 | Varginha EC - AA Caldense MG | 0 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | AA Caldense MG - Varginha EC | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-20 | EC Mamoré - AA Caldense MG | 0 - 0 |
Klassement
Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Democrata FC | 8 | 2 | 5 | 1 | 8:4 | 11 |
2
|
Betim Futebol | 8 | 2 | 5 | 1 | 6:6 | 11 |
3
|
SC Aymorés | 7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 10 |
4
|
Nacional de Muriaé | 8 | 1 | 6 | 1 | 11:8 | 9 |
5
|
Valeriodoce EC | 8 | 0 | 7 | 1 | 7:8 | 7 |
6
|
Tupi MG | 7 | 1 | 3 | 3 | 2:10 | 6 |
Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
North EC MG | 7 | 5 | 0 | 2 | 8:4 | 15 |
2
|
Urt MG | 7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 12 |
3
|
EC Mamoré | 7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 11 |
4
|
AA Caldense MG | 8 | 1 | 5 | 2 | 3:4 | 8 |
5
|
Boa EC MG | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | 7 |
6
|
Varginha EC | 7 | 0 | 4 | 3 | 3:6 | 4 |
Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tupi MG | ||||||
|
SC Aymorés | ||||||
|
Valeriodoce EC | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Nacional de Muriaé | ||||||
|
Betim Futebol |
Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
North EC MG | ||||||
|
EC Mamoré | ||||||
|
Boa EC MG | ||||||
|
Urt MG | ||||||
|
AA Caldense MG | ||||||
|
Varginha EC |
Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Democrata FC | ||||||
|
Nacional de Muriaé | ||||||
|
Tupi MG | ||||||
|
SC Aymorés | ||||||
|
Valeriodoce EC | ||||||
|
Betim Futebol |
Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC Mamoré | ||||||
|
North EC MG | ||||||
|
Boa EC MG | ||||||
|
Urt MG | ||||||
|
Varginha EC | ||||||
|
AA Caldense MG |