FK Morava 1918 Ćuprija - FK Mladost Jovac (5-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Morava 1918 Ćuprija
Srpska Liga Istok | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | FK Morava 1918 Ćuprija - FK Radnički Svilajnac | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | SU Dinamo Jug Vranje - FK Morava 1918 Ćuprija | 2 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | FK Morava 1918 Ćuprija - Timok Zajecar | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | GFK Jagodina - FK Morava 1918 Ćuprija | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | FK Morava 1918 Ćuprija - OFK Brzi Brod | 5 - 0 | |
Zona "Zapad" | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Morava 1918 Ćuprija - FK Mladost Jovac | 5 - 0 |
FK Morava 1918 Ćuprija - FK Mladost Jovac
Serbia Amateur, Zona "Zapad", match FK Morava 1918 Ćuprija - FK Mladost Jovac, starttijd 2024-06-09 15:30:04 internationale tijd.
FK Morava 1918 Ćuprija en FK Mladost Jovac neemt deel aan het kampioenschap Zona "Zapad", Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Mladost Jovac
Zona "Zapad" | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | FK Mladost Jovac - FK Orlovi Jasenovo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | FK Rembas Resavica - FK Mladost Jovac | 6 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | FK Mladost Jovac - OFK Kopaonik 1931 Brus | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FK Temnić 1924 - FK Mladost Jovac | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Morava 1918 Ćuprija - FK Mladost Jovac | 5 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | FK Mladost Jovac - FK Kušiljevo | 3 - 1 |
Klassement
Zona "Zapad" 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Morava 1918 Ćuprija | 28 | 23 | 5 | 0 | 96:20 | 74 |
2
|
FK Temnić 1924 | 28 | 17 | 4 | 7 | 66:42 | 55 |
3
|
Trstenik PPT | 28 | 16 | 2 | 10 | 57:27 | 50 |
4
|
FK Mladi Borac Sedlare | 28 | 13 | 7 | 8 | 62:51 | 46 |
5
|
FK Rembas Resavica | 28 | 12 | 9 | 7 | 63:35 | 45 |
6
|
FK Župa Aleksandrovac | 28 | 12 | 6 | 10 | 43:36 | 42 |
7
|
FK Mladost Jovac | 28 | 12 | 3 | 13 | 59:50 | 39 |
8
|
FK Sloga Despotovac | 28 | 12 | 3 | 13 | 59:59 | 39 |
9
|
OFK Lugomir Rakitovo | 28 | 11 | 5 | 12 | 43:43 | 38 |
10
|
FK Orlovi Jasenovo | 28 | 11 | 3 | 14 | 61:65 | 36 |
11
|
FK Juhor Glavinci | 28 | 10 | 5 | 13 | 42:46 | 35 |
12
|
FK Kušiljevo | 28 | 10 | 4 | 14 | 54:61 | 34 |
13
|
FK Vinogradar Zleginje | 28 | 10 | 3 | 15 | 51:67 | 33 |
14
|
FK Blagotin Poljna | 28 | 6 | 3 | 19 | 56:101 | 21 |
15
|
FK Levač Rekovac | 28 | 4 | 0 | 24 | 33:142 | 12 |