SU Dinamo Jug Vranje - FK Morava 1918 Ćuprija (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SU Dinamo Jug Vranje
Srpska Liga Istok | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | FK Vlasina Vlasotince - SU Dinamo Jug Vranje | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | SU Dinamo Jug Vranje - FK Morava 1918 Ćuprija | 2 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FK SFS Borac Paraćin - SU Dinamo Jug Vranje | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-21 | SU Dinamo Jug Vranje - FK Budućnost Popovac | 4 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | OFK Sinđelić Niš - SU Dinamo Jug Vranje | 0 - 2 | |
Zona "Jug" | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-09 | SU Dinamo Jug Vranje - FK Svetlost Badnjevac | 4 - 0 |
Serie 5
Algemeen
FK Morava 1918 Ćuprija Geen nederlagen 33
FK Morava 1918 Ćuprija Less than 4.5 cards 9 van 10
SU Dinamo Jug Vranje Geen nederlagen 4
SU Dinamo Jug Vranje Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
SU Dinamo Jug Vranje Less than 4.5 cards 6 van 6
SU Dinamo Jug Vranje - FK Morava 1918 Ćuprija
Servië, Srpska Liga Istok, match SU Dinamo Jug Vranje - FK Morava 1918 Ćuprija, starttijd 2024-09-01 14:30:50 internationale tijd.
SU Dinamo Jug Vranje en FK Morava 1918 Ćuprija neemt deel aan het kampioenschap Srpska Liga Istok, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Morava 1918 Ćuprija
Srpska Liga Istok | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | FK Morava 1918 Ćuprija - FK Radnički Svilajnac | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | SU Dinamo Jug Vranje - FK Morava 1918 Ćuprija | 2 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | FK Morava 1918 Ćuprija - Timok Zajecar | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | GFK Jagodina - FK Morava 1918 Ćuprija | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | FK Morava 1918 Ćuprija - OFK Brzi Brod | 5 - 0 | |
Zona "Zapad" | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Morava 1918 Ćuprija - FK Mladost Jovac | 5 - 0 |
Klassement
Srpska Liga Istok 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Timok Zajecar | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:2 | 10 |
2
|
OFK Sinđelić Niš | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 9 |
3
|
FK Jedinstvo 1936 Kruševac | 5 | 2 | 3 | 0 | 3:1 | 9 |
4
|
FK Morava 1918 Ćuprija | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 8 |
5
|
FK Jedinstvo Paraćin | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
6
|
SU Dinamo Jug Vranje | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 7 |
7
|
FK Dunav Prahovo | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 7 |
8
|
FK Radnički Pirot | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:3 | 6 |
9
|
FK Radnički Svilajnac | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
10
|
FK Vlasina Vlasotince | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 5 |
11
|
GFK Jagodina | 4 | 0 | 4 | 0 | 4:4 | 4 |
12
|
OFK Brzi Brod | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | 3 |
13
|
FK SFS Borac Paraćin | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
14
|
FK Đerdap Kladovo | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | 1 |
15
|
Trstenik PPT | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | 1 |
16
|
FK Budućnost Popovac | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | 1 |