FC Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-5-1
Opstelling formaties
83.5 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Dmitri Kharitonov | G | 24 | ||
4 | Artem Skitov | D | 30 | 0,3M+ | |
23 | Nikita Naumov | D | 33 | 0,7M+ | |
22 | Semen Egorov | D | |||
8 | Yan Mosesov | M | 21 | 0,1M+ | |
55 | Dmitri Girs | M | 24 | ||
30 | Mikhail Bashilov | D | 30 | 0,3M+ | |
7 | Roman Lisovskiy | M | 19 | ||
20 | Evgeni Krasnov | M | 23 | 0,1M+ | |
2 | Evgeny Guletskiy | D | 22 | ||
9 | Ruslan Teverov | F | 29 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Dmitri Gushchenko | G | 33 | 0,2M+ | |
53 | Maksim Kuntsevich | D | |||
24 | Eguedegue Magloire | D | |||
15 | Vlad Anikeev | M | |||
18 | Yan Skibskiy | M | 19 | ||
25 | Vadim Tkachenko | M | |||
3 | Vepa Zhumaev | M | 21 | ||
14 | Zakhar Chervyakov | F | 19 | ||
27 | Evgeniy Novykh | ||||
10 | Karen Vardanyan |
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
81.4 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Evgeni Abramovich | G | 27 | 0,0M+ | |
27 | Danila Nechaev | D | 24 | ||
6 | Kirill Premudrov | M | 31 | 0,2M+ | |
97 | Maksim Miakish | M | 21 | ||
19 | Ilya Rutskiy | D | 21 | ||
10 | Dmitri Lisakovich | M | 23 | ||
44 | Aleksey Butarevich | M | 26 | 0,2M+ | |
17 | Anton Kovalev | M | 21 | ||
55 | Aleksandr Ksenofontov | M | 23 | ||
15 | Maksim Skavysh | F | 34 | 0,8M+ | |
30 | Vadim Pobudey | F | 28 | 0,3M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
37 | Pavel Prishivalko | G | 24 | ||
5 | Igor Burko | D | 35 | 0,3M+ | |
18 | Nikita Patsko | M | 26 | ||
22 | Alimardon Sukurov | M | 24 | ||
21 | Timofey Sharkovsky | M | 18 | ||
23 | Ilia Vasilevich | F | 23 | ||
7 | Andrei Cobet | F | 26 |
Evenementen: FC Vitebsk
Vysshaya Liga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-09 | Slavia Mozyr - FC Vitebsk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-02 | FC Vitebsk - Shakhter Soligorsk | - | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | FC Lida - FC Vitebsk | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-06 | FC Vitebsk - Isloch | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-28 | FC Dinamo Brest - FC Vitebsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | Dnepr Mogilev - FC Vitebsk | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | FC Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | FC Gomel - FC Vitebsk | 0 - 0 | |
2024-05-30 | FC Gomel - FC Vitebsk | Uitgesteld | |
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | FC Vitebsk - Naftan Novopolotsk | 2 - 0 |
Serie 12
Algemeen
Torpedo Belaz Zhodino Geen nederlagen 8
Torpedo Belaz Zhodino Less than 4.5 cards 8 van 10
FC Vitebsk Geen nederlagen 3
FC Vitebsk Minder dan 2.5 doelpunten 8 van 9
FC Vitebsk Less than 4.5 cards 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
FC Vitebsk + Torpedo Belaz Zhodino Minder dan 2.5 doelpunten 8 van 10
FC Vitebsk + Torpedo Belaz Zhodino Less than 4.5 cards 9 van 9
Torpedo Belaz Zhodino Zeges 7
Torpedo Belaz Zhodino Geen nederlagen 10
Torpedo Belaz Zhodino Geen tegendoelpunten 5
Torpedo Belaz Zhodino Eerste team dat scoort 7 van 7
FC Vitebsk Met tegendoelpunten 7
FC Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match FC Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino, starttijd 2024-06-14 16:45:00 internationale tijd.
FC Vitebsk en Torpedo Belaz Zhodino neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Torpedo Belaz Zhodino
Vysshaya Liga | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-02 | Torpedo Belaz Zhodino - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
UEFA Europa Conference League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-18 | FC Milsami - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
2024-07-11 | Torpedo Belaz Zhodino - FC Milsami | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-05 | Torpedo Belaz Zhodino - Slavia Mozyr | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-29 | Shakhter Soligorsk - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | Torpedo Belaz Zhodino - Isloch | 1 - 0 | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-18 | FC Molodechno - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 2 | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | FC Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | Torpedo Belaz Zhodino - Dnepr Mogilev | 4 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | FC Dinamo Brest - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 |
Klassement
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torpedo Belaz Zhodino | 13 | 10 | 2 | 1 | 17:5 | 32 |
2
|
FC Dinamo Minsk | 13 | 8 | 5 | 0 | 25:8 | 29 |
3
|
Neman Grodno | 13 | 9 | 0 | 4 | 15:10 | 27 |
4
|
FC Dinamo Brest | 13 | 6 | 4 | 3 | 29:14 | 22 |
5
|
Slavia Mozyr | 13 | 6 | 4 | 3 | 20:13 | 22 |
6
|
FC Vitebsk | 13 | 6 | 3 | 4 | 14:10 | 21 |
7
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 13 | 6 | 2 | 5 | 13:11 | 20 |
8
|
FC BATE Borisov | 13 | 5 | 3 | 5 | 17:13 | 18 |
9
|
FC Gomel | 13 | 4 | 5 | 4 | 15:12 | 17 |
10
|
Isloch | 13 | 4 | 4 | 5 | 14:12 | 16 |
11
|
FC Smorgon | 13 | 3 | 6 | 4 | 18:25 | 15 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 13 | 2 | 6 | 5 | 12:17 | 12 |
13
|
FC Slutsk | 13 | 3 | 1 | 9 | 9:29 | 10 |
14
|
Dnepr Mogilev | 13 | 1 | 4 | 8 | 8:23 | 7 |
15
|
FC Minsk | 13 | 0 | 5 | 8 | 8:21 | 5 |
16
|
Shakhter Soligorsk | 13 | 2 | 4 | 7 | 10:21 | -10 |
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slavia Mozyr | ||||||
|
Isloch | ||||||
|
FC Dinamo Brest | ||||||
|
FC BATE Borisov | ||||||
|
FC Dinamo Minsk | ||||||
|
FC Gomel | ||||||
|
FC Minsk | ||||||
|
FC Slutsk | ||||||
|
FC Smorgon | ||||||
|
Torpedo Belaz Zhodino | ||||||
|
FC Vitebsk | ||||||
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | ||||||
|
Naftan Novopolotsk | ||||||
|
Neman Grodno | ||||||
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
Dnepr Mogilev |
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dinamo Brest | ||||||
|
Slavia Mozyr | ||||||
|
Isloch | ||||||
|
FC BATE Borisov | ||||||
|
FC Dinamo Minsk | ||||||
|
FC Gomel | ||||||
|
FC Minsk | ||||||
|
FC Slutsk | ||||||
|
FC Smorgon | ||||||
|
Torpedo Belaz Zhodino | ||||||
|
FC Vitebsk | ||||||
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | ||||||
|
Naftan Novopolotsk | ||||||
|
Neman Grodno | ||||||
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
Dnepr Mogilev |