Newells Old Boys - Gimnasia y Esgrima (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Newells Old Boys
Primera Division, Women | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-07 | CD UAI Urquiza - Newells Old Boys | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | Newells Old Boys - CA River Plate | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-23 | Independiente - Newells Old Boys | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | Newells Old Boys - Gimnasia y Esgrima | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-08 | Rosario Central - Newells Old Boys | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-24 | Newells Old Boys - Belgrano | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | CA San Lorenzo de Almagro - Newells Old Boys | 1 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.1
|
3.3
|
3
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 4
Algemeen
Newells Old Boys + Gimnasia y Esgrima Met tegendoelpunten 3
Newells Old Boys + Gimnasia y Esgrima Less than 4.5 cards 10 van 10
Gimnasia y Esgrima Eerste team dat scoort 5 van 7
Gimnasia y Esgrima Less than 4.5 cards 9 van 9
Gimnasia y Esgrima Geen winst 3
Newells Old Boys Met tegendoelpunten 3
Newells Old Boys Eerste team dat scoort 5 van 6
Newells Old Boys Less than 4.5 cards 10 van 10
Newells Old Boys - Gimnasia y Esgrima
Argentinië, Primera Division, Women, match Newells Old Boys - Gimnasia y Esgrima, starttijd 2024-06-16 18:00:00 internationale tijd.
Newells Old Boys en Gimnasia y Esgrima neemt deel aan het kampioenschap Primera Division, Women, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gimnasia y Esgrima
Primera Division, Women | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-07 | Gimnasia y Esgrima - Boca Juniors | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-01 | Racing Club - Gimnasia y Esgrima | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-23 | Gimnasia y Esgrima - Satsaid | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | Newells Old Boys - Gimnasia y Esgrima | 0 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-12 | Gimnasia y Esgrima - CA River Plate | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-07 | Gimnasia y Esgrima - San Luis FC | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Platense - Gimnasia y Esgrima | 1 - 1 |
Klassement
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors | 14 | 12 | 2 | 0 | 42:5 | 38 |
2
|
Racing Club | 14 | 8 | 5 | 1 | 28:10 | 29 |
3
|
CA River Plate | 12 | 8 | 2 | 2 | 24:11 | 26 |
4
|
Ferro Carril Oeste | 14 | 7 | 4 | 3 | 26:16 | 25 |
5
|
Gimnasia y Esgrima | 14 | 7 | 3 | 4 | 24:14 | 24 |
6
|
Belgrano | 13 | 6 | 5 | 2 | 20:8 | 23 |
7
|
San Luis FC | 14 | 6 | 5 | 3 | 20:14 | 23 |
8
|
Independiente | 14 | 6 | 4 | 4 | 17:18 | 22 |
9
|
CA San Lorenzo de Almagro | 14 | 6 | 3 | 5 | 19:16 | 21 |
10
|
Newells Old Boys | 14 | 6 | 2 | 6 | 13:16 | 20 |
11
|
CD UAI Urquiza | 14 | 6 | 1 | 7 | 15:16 | 19 |
12
|
Satsaid | 14 | 5 | 2 | 7 | 16:16 | 17 |
13
|
CA Banfield | 14 | 4 | 3 | 7 | 15:20 | 15 |
14
|
Rosario Central | 13 | 4 | 2 | 7 | 9:16 | 14 |
15
|
Platense | 14 | 2 | 6 | 6 | 9:17 | 12 |
16
|
Estudiantes de Buenos Aires | 14 | 3 | 1 | 10 | 12:27 | 10 |
17
|
CA Huracán | 14 | 3 | 0 | 11 | 10:21 | 9 |
18
|
Excursionistas | 14 | 0 | 0 | 14 | 2:60 | 0 |
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Independiente | ||||||
|
Belgrano | ||||||
|
Gimnasia y Esgrima | ||||||
|
Platense | ||||||
|
Satsaid | ||||||
|
Boca Juniors | ||||||
|
CA Banfield | ||||||
|
San Luis FC | ||||||
|
Ferro Carril Oeste | ||||||
|
Newells Old Boys | ||||||
|
CA San Lorenzo de Almagro | ||||||
|
Racing Club | ||||||
|
Estudiantes de Buenos Aires | ||||||
|
CA Huracán | ||||||
|
Rosario Central | ||||||
|
CD UAI Urquiza | ||||||
|
CA River Plate | ||||||
|
Excursionistas |
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Satsaid | ||||||
|
Boca Juniors | ||||||
|
Racing Club | ||||||
|
CA Banfield | ||||||
|
San Luis FC | ||||||
|
Ferro Carril Oeste | ||||||
|
Newells Old Boys | ||||||
|
Independiente | ||||||
|
Gimnasia y Esgrima | ||||||
|
Platense | ||||||
|
Belgrano | ||||||
|
CD UAI Urquiza | ||||||
|
CA Huracán | ||||||
|
Rosario Central | ||||||
|
CA River Plate | ||||||
|
Excursionistas | ||||||
|
Estudiantes de Buenos Aires | ||||||
|
CA San Lorenzo de Almagro |