Internacional de Bebedouro - Tupã (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Internacional de Bebedouro
Paulista, Segunda Divisão | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-27 | Internacional de Bebedouro - EC União Suzano | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-20 | Internacional de Bebedouro - AD Manthiqueira | - | |
Ronde 3 | |||
2024-07-13 | AD Manthiqueira - Internacional de Bebedouro | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-06 | EC União Suzano - Internacional de Bebedouro | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | Internacional de Bebedouro - Paulista SP | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Internacional de Bebedouro - Tupã | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | AE Araçatuba - Internacional de Bebedouro | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-09 | Fernandópolis SP - Internacional de Bebedouro | 0 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-01 | Internacional de Bebedouro - Tanabi EC | 1 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-26 | Olímpia FC - Internacional de Bebedouro | 0 - 2 |
Serie 3
Algemeen
Internacional de Bebedouro Zeges 3
Internacional de Bebedouro Geen tegendoelpunten 3
Tupã Zeges 3
Tupã Geen tegendoelpunten 3
Tupã Less than 4.5 cards 4 van 5
Tupã Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Tupã Beide teams scoren 7 van 9
Internacional de Bebedouro - Tupã
Brazilië, Paulista, Segunda Divisão, match Internacional de Bebedouro - Tupã, starttijd 2024-06-22 18:00:32 internationale tijd.
Internacional de Bebedouro en Tupã neemt deel aan het kampioenschap Paulista, Segunda Divisão, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tupã
Paulista, Segunda Divisão | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-27 | Flamengo de Guarulhos - Tupã | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-20 | Tupã - Mauá FC | - | |
Ronde 3 | |||
2024-07-13 | Mauá FC - Tupã | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-06 | Tupã - Flamengo de Guarulhos | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | Tanabi EC - Tupã | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Internacional de Bebedouro - Tupã | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | Tupã - Fernandópolis SP | 2 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-08 | Tanabi EC - Tupã | 0 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-02 | Tupã - Olímpia FC | 2 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-25 | AE Araçatuba - Tupã | 3 - 1 |
Klassement
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tupã | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:10 | 22 |
2
|
AE Araçatuba | 10 | 5 | 4 | 1 | 10:4 | 19 |
3
|
Internacional de Bebedouro | 10 | 6 | 0 | 4 | 13:7 | 18 |
4
|
Tanabi EC | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:9 | 13 |
5
|
Olímpia FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:15 | 9 |
6
|
Fernandópolis SP | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:25 | 1 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Carlos | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:5 | 15 |
2
|
Paulista SP | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:5 | 14 |
3
|
Flamengo de Guarulhos | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:8 | 13 |
4
|
Colorado Caieiras FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 4:5 | 13 |
5
|
Barcelona SP | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:26 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC União Suzano | 10 | 7 | 2 | 1 | 14:4 | 23 |
2
|
Mauá FC | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:8 | 17 |
3
|
G.E. Mauaense | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:12 | 15 |
4
|
AD Manthiqueira | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:24 | 11 |
5
|
União Mogi FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:14 | 9 |
6
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:18 | 2 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Olímpia FC | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Carlos | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
União Mogi FC | ||||||
|
EC União Suzano | ||||||
|
AD Manthiqueira |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Olímpia FC |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos | ||||||
|
São Carlos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC União Suzano | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
União Mogi FC |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tanabi EC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Mauá FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Tupã | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Flamengo de Guarulhos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
G.E. Mauaense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Colorado Caieiras FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
São Carlos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AE Araçatuba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AD Manthiqueira | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Paulista SP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Internacional de Bebedouro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
EC União Suzano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanabi EC | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
São Carlos | ||||||
|
AE Araçatuba |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
EC União Suzano |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanabi EC | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
São Carlos | ||||||
|
AE Araçatuba |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
EC União Suzano |