Delta Słupno - Wektra Zbuczyn (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Delta Słupno
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Żbik Nasielsk - Delta Słupno | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Delta Słupno - Świt Staroźreby | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | Nadnarwianka Pułtusk - Delta Słupno | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Delta Słupno - Marcovia Marki | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Bug Wyszków - Delta Słupno | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | Delta Słupno - Wektra Zbuczyn | 4 - 0 | |
2024-06-26 | Wektra Zbuczyn - Delta Słupno | 4 - 1 | |
Liga Okręgowa - Płock | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-22 | Delta Słupno - Kasztelan Sierpc | 5 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-15 | Start Proboszczewice - Delta Słupno | 0 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-06-02 | Sparta Mochowo - Delta Słupno | geannuleerd |
Serie 5
Algemeen
Delta Słupno + Wektra Zbuczyn Less than 4.5 cards 9 van 10
Wektra Zbuczyn Zeges 7
Wektra Zbuczyn Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Wektra Zbuczyn Beide teams scoren 5 van 7
Delta Słupno Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Delta Słupno - Wektra Zbuczyn
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Delta Słupno - Wektra Zbuczyn, starttijd 2024-06-29 15:00:16 internationale tijd.
Delta Słupno en Wektra Zbuczyn neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Wektra Zbuczyn
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Wektra Zbuczyn - ULKS Gołąbek | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Grodzisk Krzymosze - Wektra Zbuczyn | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Wektra Zbuczyn - Orzeł Unin | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-03 | GKS Dobre - Wektra Zbuczyn | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | Delta Słupno - Wektra Zbuczyn | 4 - 0 | |
2024-06-26 | Wektra Zbuczyn - Delta Słupno | 4 - 1 | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Podlasie II Sokołów Podlaski - Wektra Zbuczyn | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-14 | Wektra Zbuczyn - Kolektyw Oleśnica | 9 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Czarni Węgrów - Wektra Zbuczyn | 0 - 0 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |