Trujillanos FC - Monagas SC (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Trujillanos FC
Liga FUTVE 2 | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-31 | Atletico El Vigia - Trujillanos FC | 0 - 0 | |
2024-07-14 | Atletico El Vigia - Trujillanos FC | Uitgesteld | |
Copa Venezuela | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-07 | Trujillanos FC - Monagas SC | 0 - 1 | |
2024-06-30 | Rayo Zuliano - Trujillanos FC | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-27 | Trujillanos FC - Heroes De Falcon | 5 - 0 |
Serie 10
Algemeen
Monagas SC Geen nederlagen 4
Monagas SC Eerste team dat scoort 5 van 7
Monagas SC Less than 4.5 cards 4 van 5
Monagas SC Less than 10.5 corners 6 van 6
Trujillanos FC Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Trujillanos FC Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Trujillanos FC + Monagas SC Beide teams scoren 4 van 5
Trujillanos FC + Monagas SC Less than 4.5 cards 10 van 10
Monagas SC Met tegendoelpunten 5
Trujillanos FC Met tegendoelpunten 3
Trujillanos FC - Monagas SC
Venezuela, Copa Venezuela, match Trujillanos FC - Monagas SC, starttijd 2024-07-07 20:00:00 internationale tijd.
Trujillanos FC en Monagas SC neemt deel aan het kampioenschap Copa Venezuela, Venezuela.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Monagas SC
Primera División | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-13 | Monagas SC - Deportivo Tachira | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-08 | Carabobo FC - Monagas SC | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-25 | Monagas SC - Dep. La Guaira | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-18 | FC Metropolitanos - Monagas SC | 1 - 2 | |
Copa Venezuela | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-14 | Monagas SC - FC Metropolitanos | 0 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-07-11 | Angostura FC - Monagas SC | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-07 | Trujillanos FC - Monagas SC | 0 - 1 |
Klassement
Group F: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Tachira | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
2
|
Ureña SC | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:13 | 6 |
3
|
Real Frontera FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | 3 |
Group G: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dep. La Guaira | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 7 |
2
|
CS Maritimo de la Guaira | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:5 | 6 |
3
|
Aragua FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
Group I: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monagas SC | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:4 | 10 |
2
|
Atlético La Cruz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
3
|
Dynamo Puerto FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:15 | 0 |
Group H: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zamora FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
2
|
Portuguesa FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 6 |
3
|
Academia Rey | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
Group J: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rayo Zuliano | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
2
|
Trujillanos FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 6 |
3
|
Heroes De Falcon | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | 4 |
Group E: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Academia Anzoategui FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 10 |
2
|
UCV FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
3
|
Deportivo Nueva Esparta | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:8 | 0 |
Group D: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estudiantes de Merida FC | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 8 |
2
|
CD Hermanos Colmenarez | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
3
|
Atletico El Vigia | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
Group C: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolivar SC | 4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 8 |
2
|
Angostura FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:1 | 7 |
3
|
Fundación Aifi | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | 1 |
Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Academia Puerto Cabello | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 9 |
2
|
Yaracuyanos FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 6 |
3
|
Carabobo FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | 3 |
Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Metropolitanos | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 9 |
2
|
Caracas FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
3
|
Deportivo Miranda | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
Group F: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Deportivo Tachira | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dep. La Guaira | ||||||
|
Aragua FC | ||||||
|
CS Maritimo de la Guaira |
Group I: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Monagas SC | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Zamora FC | ||||||
|
Academia Rey | ||||||
|
Portuguesa FC |
Group J: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Trujillanos FC | ||||||
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
UCV FC | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta |
Group D: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estudiantes de Merida FC | ||||||
|
CD Hermanos Colmenarez | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Angostura FC | ||||||
|
Bolivar SC | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Puerto Cabello | ||||||
|
Yaracuyanos FC | ||||||
|
Carabobo FC |
Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
FC Metropolitanos | ||||||
|
Caracas FC |
Group F: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Deportivo Tachira | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Maritimo de la Guaira | ||||||
|
Dep. La Guaira | ||||||
|
Aragua FC |
Group I: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Monagas SC | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Zamora FC | ||||||
|
Portuguesa FC | ||||||
|
Academia Rey |
Group J: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Trujillanos FC | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta | ||||||
|
UCV FC |
Group D: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Hermanos Colmenarez | ||||||
|
Estudiantes de Merida FC | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bolivar SC | ||||||
|
Angostura FC | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Puerto Cabello | ||||||
|
Yaracuyanos FC | ||||||
|
Carabobo FC |
Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
FC Metropolitanos | ||||||
|
Caracas FC |