Akhmat Grozny - Irtysh Omsk (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Akhmat Grozny
Premier Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-15 | Dynamo Moscow - Akhmat Grozny | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Akhmat Grozny - Akron Togliatti | - | |
Russian Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-27 | Akhmat Grozny - CSKA Moskou | - | |
Premier Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-24 | Akhmat Grozny - FC Khimki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-19 | Dinamo Makhachkala - Akhmat Grozny | - | |
Russian Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | FC Krasnodar - Akhmat Grozny | 1 - 0 | |
2024-08-13 | FC Krasnodar - Akhmat Grozny | Uitgesteld | |
Premier Liga | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-11 | FK Spartak Moskou - Akhmat Grozny | 0 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-04 | Akhmat Grozny - FK Lokomotiv Moskou | 0 - 5 | |
Russian Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-31 | Akhmat Grozny - Pari Nizhny Novgorod | 4 - 1 |
Akhmat Grozny - Irtysh Omsk
Wereld, Club Friendly Games, match Akhmat Grozny - Irtysh Omsk, starttijd 2024-07-10 13:00:00 internationale tijd.
Akhmat Grozny en Irtysh Omsk neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Irtysh Omsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Irtysh Omsk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | FC Dynamo Bryansk - Irtysh Omsk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Torpedo Miass - Irtysh Omsk | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
Ronde 64 | |||
2024-08-21 | Irtysh Omsk - FC Chelyabinsk | - | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | Irtysh Omsk - FC Volga Ulyanovsk | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - Irtysh Omsk | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Irtysh Omsk - Krasnodar-2 | 3 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Rodina 2 Moscow - Irtysh Omsk | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Murom - Irtysh Omsk | 0 - 1 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |