La Luz - Uruguay Montevideo FC (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: La Luz
Segunda División | |||
Ronde 14 | |||
2024-08-11 | La Luz - Albion FC | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | La Luz - Colón FC | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-21 | Institucion Atletica Sud America - La Luz | 3 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-07-14 | La Luz - CA Atenas de San Carlos | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-07-10 | La Luz - Uruguay Montevideo FC | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-05 | Club Atletico Rentistas - La Luz | 1 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.63
|
2.9
|
2.55
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 7
Algemeen
La Luz + Uruguay Montevideo FC Less than 4.5 cards 10 van 10
Uruguay Montevideo FC Geen nederlagen 7
Uruguay Montevideo FC Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Uruguay Montevideo FC Eerste team dat scoort 5 van 5
La Luz Eerste team dat scoort 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
Uruguay Montevideo FC Met tegendoelpunten 3
La Luz Geen nederlagen 3
La Luz - Uruguay Montevideo FC
Uruguay, Segunda División, match La Luz - Uruguay Montevideo FC, starttijd 2024-07-10 20:30:00 internationale tijd.
La Luz en Uruguay Montevideo FC neemt deel aan het kampioenschap Segunda División, Uruguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Uruguay Montevideo FC
Segunda División | |||
Ronde 14 | |||
2024-08-10 | Uruguay Montevideo FC - Torque | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-28 | Uruguay Montevideo FC - Albion FC | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-22 | Colón FC - Uruguay Montevideo FC | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-07-13 | Uruguay Montevideo FC - Institucion Atletica Sud America | 0 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-07-10 | La Luz - Uruguay Montevideo FC | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-06 | Uruguay Montevideo FC - CA Atenas de San Carlos | 1 - 1 |
Klassement
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Juventud de Las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Club Oriental De Football | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia CD | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
CS Cerrito | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Cerrito | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uruguay Montevideo FC | 13 | 7 | 3 | 3 | 15:7 | 24 |
2
|
Torque | 13 | 6 | 4 | 3 | 15:8 | 22 |
3
|
Plaza Colonia CD | 13 | 7 | 1 | 5 | 13:10 | 22 |
4
|
CA Juventud de Las Piedras | 13 | 6 | 3 | 4 | 19:15 | 21 |
5
|
Club Oriental De Football | 13 | 5 | 4 | 4 | 16:16 | 19 |
6
|
CS Cerrito | 13 | 6 | 1 | 6 | 10:15 | 19 |
7
|
Colón FC | 13 | 4 | 6 | 3 | 14:11 | 18 |
8
|
Institucion Atletica Sud America | 13 | 4 | 5 | 4 | 12:12 | 17 |
9
|
Albion FC | 13 | 4 | 4 | 5 | 13:13 | 16 |
10
|
Club Atletico Rentistas | 13 | 3 | 7 | 3 | 12:12 | 16 |
11
|
CA Atenas de San Carlos | 13 | 4 | 3 | 6 | 8:18 | 15 |
12
|
La Luz | 13 | 4 | 2 | 7 | 14:14 | 14 |
13
|
CSyD Cooper | 13 | 3 | 4 | 6 | 11:17 | 13 |
14
|
Tacuarembo FC | 13 | 3 | 3 | 7 | 11:15 | 12 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |