OFC Nesebar Nesebar - FC Chernomorets 1919 Burgas (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: OFC Nesebar Nesebar
Vtora Liga | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-28 | PFC Montana 1921 - OFC Nesebar Nesebar | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | OFC Nesebar Nesebar - Ludogorets Razgrad | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | OFC Nesebar Nesebar - PFC Pirin Blagoevgrad | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-07 | PFC Spartak Pleven - OFC Nesebar Nesebar | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-01 | OFC Nesebar Nesebar - PFC CSKA II Sofia | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | FC Fratria Varna - OFC Nesebar Nesebar | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-18 | OFC Nesebar Nesebar - FK Sportist Svoge | 2 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-13 | Dobrudzha Dobrich - OFC Nesebar Nesebar | 6 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | OFC Nesebar Nesebar - Liteks Lovetch | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | FC Dunav 2010 - OFC Nesebar Nesebar | 2 - 0 |
OFC Nesebar Nesebar - FC Chernomorets 1919 Burgas
Wereld, Club Friendly Games, match OFC Nesebar Nesebar - FC Chernomorets 1919 Burgas, starttijd 2024-07-10 15:30:00 internationale tijd.
OFC Nesebar Nesebar en FC Chernomorets 1919 Burgas neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Chernomorets 1919 Burgas
Third League Southeast | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | FC Chernomorets 1919 Burgas - FC Svilengrad Svilengrad | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | OFC Gigant Saedinenie - FC Chernomorets 1919 Burgas | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | FC Chernomorets 1919 Burgas - PFC Lokomotiv II Plovdiv | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | FC Maritsa Milevo - FC Chernomorets 1919 Burgas | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | FC Chernomorets 1919 Burgas - OFC Karnobat Karnobat | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | FC Sayana Haskovo - FC Chernomorets 1919 Burgas | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | FC Chernomorets 1919 Burgas - FC Yambol 1915 Yambol | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | PFC Spartak 1947 Plovdiv - FC Chernomorets 1919 Burgas | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | FC Chernomorets 1919 Burgas - FC Sekirovo Rakovski | 2 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-10 | OFC Nesebar Nesebar - FC Chernomorets 1919 Burgas | 0 - 0 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |